Oživeno:Testujte GPRS u Oskara a nechte si mobil zdarma

Pokud máte zájem testovat GPRS u Oskara, zajděte si na webovou stránku http://www.gprsforum.cz/overenonalidech/reg.php, kde se po odpovězení několika otázek a zaregistrování můžete stát členy Oskarova workshopu. Testování bude trvat dva měsíce, a o tom, zda jste přijati či nikoliv, vám Oskar dá vědět do čtyř dnů. Telefon, který na testování dostanete, vám pak zůstane. Zdarma. Jaký to ale bude, zatím nevíme.

Oživeno: Právě jsem vyplnil druhou část dotazníku a z podmínek, které jsem musel potvrdit, vyplynuly nové skutečnosti: vybraní účastníci dostanou telefon zapůjčen a pokud budou řádně spolupracovat, Oskar jej převede do jejich vlastnictví za zvýhodněných podmínek. To už je trochu jiná formulace než sdělení na prvním anketním formuláři ("Po úspěšném dokončení intenzivní dvouměsíční komunikace s GPRS vám telefon zůstane").

Marek Lutonský

Diskuze (156) | Chcete si zatelefonovat zadarmo?

Témata článku: Zdarma, Mobil, GPRS, Oskar

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8