oživeno: Kdo zítra představí nový mobil?

Zítra v jednu hodinu odpoledne se na MobilManii objeví článek o novém mobilu X značky Y. Zatím bohužel  nemůžeme prozradit ani výrobce, ani model, protože jsme slíbili mlčenlivost až do hodiny H, kdy se v Londýně koná oficiální tisková konference. Vězte však, že mobil je opravdu hezký, funkčně velmi dobře vybaven a konkurenci asi udělá nejednu vrásku.

Do té doby zkuste třeba tipovat, o jakou značku jde a z jaké třídy bude představený mobilní telefon. Prozradíme jen, že o tomto telefonu nikdy nikdo nepsal, až do dneška o něm totiž nikdo kromě značky Y nevěděl.

Oživeno: Protože již bylo vyzrazeno, že půjde o tiskovku Ericssonu, zkuste nyní tipovat, o jaký telefon se bude jednat. Bude určen pro děti a rodinu, manažery, půjde o stylový telefon, mobil do extrémního prostředí, nebo snad nový komunikátor ...?

Diskuze (91) Další článek: Český Telecom zlevňuje

Témata článku: Mobil, Red, Nový mobil


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136