Fotbalové mistrovství Evropy 2008 na Vodafone live!

Evropský fotbalový šampionát zahajuje a mobilní zpravodajství ze sportovní události roku si nenechá ujít ani jeden z českých operátorů. Na portálu Vodafone live! byla zprovozněna speciální mikrostránka o EURU 2008. Fanoušci fotbalu z řad zákazníků Vodafone tak mohou mít aktuální zpravodajství, výsledky zápasů, souhrny, skupiny i on-line textové přenosy z fotbalového svátku neustále k dispozici ve svých mobilních telefonech.

V této speciální sekci portálu Vodafone live! věnované fotbalovému mistrovství naleznete vizitky jednotlivých hráčů, fotogalerii a mnoho zajímavostí ze zákulisí. Kromě toho jsou pro zákazníky připraveny i zábavné funkce ke stažení: například tapety s fotbalovou tématikou, nebo oficiální Java hra.

Mikrostránka věnovaná informacím z fotbalového šampionátu je součástí sekce Sport portálu Vodafone live! Přístup na tuto sekci je neomezený a řídí se stejnými pravidly a cenami, jako celý obsah portálu Vodafone live! tj. obsah k prohlížení si lze předplatit na 1 den, 7 dní nebo 1 měsíc a v celé vybrané sekci má pak zákazník neomezený počet přístupů,aniž by platil za datové přenosy.

Obsah mikrostránky k fotbalovému šampionátu si lze předplatit:

  • Na jeden den za 7 Kč
  • Na sedm dní za 30 Kč
  • Na jeden měsíc za 60 Kč
Váš názor Další článek: Outdoorový Magellan s mapami ČR je v prodeji

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Fotbalové mistrovství, Voda

Určitě si přečtěte