Foťte mobilem o 2GB paměťovou kartu

V naší pravidelné fotosoutěži nadělujeme každý týden dvě paměťové karty microSD značky Kingston s kapacitou 1 GB. Spolu s dalšími dvěma dnešními výherci bylo paměťovými kartami obdařeno už 22 aktivních návštěvníků naší galerie. A brzy k nim přibude další, kterému ovšem zašleme kartu s dvojnásobnou kapacitou. Aktuální výhrou v soutěži je jedna 2GB paměťová karta microSD značky Kingston. Balení karty obsahuje redukce na velikost miniSD a SD.

Aktuální téma: Výlet

Vzhledem k tomu, že jsme toto kolo započali s denním zpožděním a že je výhra lákavější, můžete své fotografie přidávat do galerie až do pátku 20.7.

Klepněte pro větší obrázek
Taková krabička může být vaše

Pokud se chcete do soutěžení o paměťovou kartu také zapojit, navštivte naši galerii fotomobilů. Zde se můžete přihlásit (stejné údaje jako na webu MobilManie nebo ve fóru) a nahrát do galerie vlastní fotografie ze svého mobilu. Při nahrávání budete dotázání, do jaké kategorie se má snímek zařadit. Pokud zvolíte kategorii „soutěž“, budete ve hře o paměťovou kartu.

Přečtěte si podrobná pravidla soutěže.

Partnerem soutěže je Kingston

Klepněte pro větší obrázek

Vyhlášení vítězů minulého kola

Témě pro minulý týden bylo „U vody“. Čekali jsme záplavu fotografií od rybníků a z koupališť, případně z dovolených od moře, ale kupodivu jsme takových tuctových snímků našli jen pár. Převládali nevšední záběry a originální kompozice, takže jsme měli rozhodování opět velmi těžké. Paměťovou kartu nakonec pošleme těmto dvěma vítězům:

dObitEc za fotografii U vody

Klepněte pro větší obrázek

Piroman za fotografii Tajuplný lesní rybníček

Klepněte pro větší obrázek

Výhercům gratulujeme. Budou kontaktováni na e-mail, který zadali při registraci.

Diskuze (4) Další článek: Nokia N73: dopřejte si A2DP

Témata článku: Karta, Mobil, Paměť

Určitě si přečtěte