Frag počtvrté: herní časopis opět zdarma

Herní magazín Frag vydávaný T-Mobilem zanedlouho oslaví první narozeniny. Ještě než onen den nastane, mohou si příznivci mobilní zábavy zajít na Značkové prodejny operátora pro čtvrté číslo. To je opět k dispozici zcela zdarma. Na 52 stranách je připraveno kromě obligátních recenzí i velké téma „Proč hrát mobilní hry“ a soutěž o dva hudební mobily Sony Ericsson W350i.

Klepněte pro větší obrázek

Z obsahu…

Sportovním fandům by neměl uniknout nejnovější fotbalový hit Real Football 2009, s nímž spojila své jméno jedna z hvězd anglického Arsenalu – španělský mistr Evropy Cesc Fabregas. Hudební fajnšmekři jistě pookřejí nad mobilní verzi proslulé „kytarovky“ Guitar Hero 3. Představy, že tahle hra nejde přenést na mobilní telefony, jsou zcela liché. I na mobilu lze zahrát slavné rokové hity jako například Suck My Kiss od Red Hot Chilli Peppers nebo Paranoid od Black Sabbath. Filmové příznivce zaujmou nejnovější hry inspirované slavnými filmy, jako jsou Star Wars: The Force Unleashed, Batman: temný rytíř nebo Mumie: Hrob Dračího císaře. Nechybí ani přehled očekávaných novinek, které by se na displejích telefonů měly objevit ještě do konce roku (Prince of Persia Zero, Pro Evolution Soccer 2009, Ferrari GT).

Soutěž o mobilní telefony

Ani ve čtvrtém Fragu nechybí soutěž o poslední novinky z produkce Sony Ericsson. Tentokrát mohou dva šťastlivci získat jeden z nejmenších přístrojů modelové řady hudebních telefonů Walkman – Sony Ericsson W350i. Stačí si během října stáhnout jakoukoliv hru, o které je ve FRAGu řeč, a mít štěstí při losování.

Více informací hledejte na webu časopisu: www.frag.cz.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Software pro mobily, Zdarma, Sony Ericsson W350i, Velké téma, Časopis

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8