Gameloft přestane zvýhodňovat iOS a Android před Windows Phone

Gameloft přestane zvýhodňovat iOS a Android před Windows Phone

Od doby, kdy přišly na trh první telefony s Windows Phone, to bylo stále stejné. Vývojáři nejprve uvedli hry pro iOS a Android a až o mnoho měsíců později (když vůbec) si těchto her mohli užít také majitelé modelů s Windows Phone. Vypadá to, že se tento zvyk začne měnit. Jeden z předních vývojářů her, společnost Gameloft, totiž oznámila, že od příštího roku bude uvádět nové hry pro všechny tři největší mobilní operační systémy společně. Několik dní předtím navíc slíbila 8 nových her pro okenatý systém.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Začínají se konečně mazat rozdíly mezi největšími systémy?

Gameloft se tak snaží splnit svůj slib, který dal uživatelům minulý rok. Tím bylo uvést 12 nejoblíbenějších her běžících na Androidu a iOS i pro Windows Phone. Prozatím si můžete zahrát např. Asphalt 7: Heat, Modern Combat 4, The Dark Knight Rises nebo Uno & Friends. Do konce roku by k nim měly přibýt další hry jako Despicable Me: Minion Rush, Six Guns, Dungeon Hunter 4 nebo Total Conquest. Mluvčí vývojářské společnosti také potvrdil, že v listopadu by mělo na Windows Phone přijít i pokračování arkádové závodní hry Asphalt 8: Airborne.

Co se týká stejného data vydávání her pro tři hlavní systémy. Mnoho lidí bude namítat, že jedna vlaštovka jaro nedělá. Nicméně je třeba si uvědomit, že společnost Gameloft patří opravdu k těm největším vývojářům, a tudíž by se mohli následně inspirovat i ostatní. V tomto trendu by mohl pomoci také stále se zvyšující podíl telefonů s Windows Phone na světovém trhu.

Témata článku: iPhone, Android, Mobilní aplikace, Windows, Ostatní, Mobilní hry, Phone

32 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Rover623 31. 8. 2013 22:02:52
    Zdá se, že tu opět dost lidí nepochopilo slovo "optimalizace". Pokud...
  • Gulak 30. 8. 2013 23:40:52
    Posledni hry co Gameloft vydava stoji za starou backoru, tak je jasny, ze...
  • r4in 30. 8. 2013 19:29:56
    Nemám si kde zanadávat, tak si ulevím tady: Kromě Gameloftu vydala Disney...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení