Go roaming od Eurotelu je teď výrazně levnější

Eurotel od 1. 7. 2005 zlevnil ceny roamingu pro zákazníky používající karty Go. Snížení cen je opravdu výrazné a Eurotel v tomto směru předčil i Oskartu. S tou teď bude levnější pouze příjem hovoru z České republiky. Všechny odchozí hovory vyjdou nejlevněji s Eurotel Go.

Ceny jsou účtovány za každých započatých 60 sekund hovoru. Jednorázový poplatek za spojení je účtován v okamžiku přijetí zpětného volání. Služba je aktivní pro všechny stávající zákazníky automaticky od půlnoci z 30. 6. na 1. 7. Pro nové zákazníky bude platit okamžitě také.

Oblast Příchozí hovor Odchozí hovor do ČR SMS ze zahraničí Jednorázový poplatek za příchozí a odchozí hovor
Slovensko            8,90 Kč 8,90 Kč 9,10 Kč 15 Kč
Evropa 8,90 Kč 8,90 Kč 11,30 Kč 30 Kč
Ostatní země 8,90 Kč 8,90 Kč 20,40 Kč 50 Kč

Spolu se zlevněním Eurotel aktivuje postupně všem svým Go zákazníkům, kteří nemají roaming aktivní, službu Go SMS roaming. Zavedení služby samozřejmě nebude zpoplatněno, aktivace bude probíhat ve vlnách a všichni zákazníci budou o této skutečnosti informováni.

Témata článku: Roaming, EU, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Tři měsíce bez okovů. Jak se nám žije bez evropského roamingu?

Tři měsíce bez okovů. Jak se nám žije bez evropského roamingu?

** Chování Čechů v zahraničí se změnilo zcela zásadně ** V Chorvatsku jsme surfovali 50× více a spotřeba rostla v celé EU ** Překupníci se zahraničními tarify se neobjevili, operátoři nezdražují

23.  9.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 68

T-Mobile: Pád roamingu znamená 10× spotřebu dat a trojnásobek volání

T-Mobile: Pád roamingu znamená 10× spotřebu dat a trojnásobek volání

** Roaming už není strašák, lidé přestali mobil za hranicemi vypínat ** Datový provoz narostl v porovnání s rokem 2016 desetinásobně ** T-Mobile také obsloužil o 20 % více cizinců, nejvíce Němců

2.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 88