Google optimalizoval portál pro iPhone

Google je největší internetový vyhledávač, téměř 50 % všech vyhledávání obslouží právě tato služba. Krom vyhledávače poskytuje Google více než desítku dalších služeb jako jsou například e-mailová schránka, kalendář, upravená čtečka RSS kanálů a další užitečné nástroje. Služby portálu jsou dostupné i v mobilní podobě a nově také v optimalizované podobě pro iPhone a hudební iPod Touch. Majitelé některého z uvedených přístrojů nemusí vůbec nic instalovat nebo nově nastavovat. Jakmile se pokusí zavítat na hlavní stranu portálu, díky identifikaci prohlížeče budou automaticky přesměrováni na optimalizovanou stránku. Uvidí tedy podobné rozhraní jako na obrázku níže.

Klepněte pro větší obrázek
Hlavní strana portálu Google v prostředí iPhonu
Diskuze (5) Další článek: HIT balíčky s mobily za korunu

Témata článku: Google, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Port, Google +, E-mailová schránka, Portál


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39