Google optimalizoval portál pro iPhone

Google je největší internetový vyhledávač, téměř 50 % všech vyhledávání obslouží právě tato služba. Krom vyhledávače poskytuje Google více než desítku dalších služeb jako jsou například e-mailová schránka, kalendář, upravená čtečka RSS kanálů a další užitečné nástroje. Služby portálu jsou dostupné i v mobilní podobě a nově také v optimalizované podobě pro iPhone a hudební iPod Touch. Majitelé některého z uvedených přístrojů nemusí vůbec nic instalovat nebo nově nastavovat. Jakmile se pokusí zavítat na hlavní stranu portálu, díky identifikaci prohlížeče budou automaticky přesměrováni na optimalizovanou stránku. Uvidí tedy podobné rozhraní jako na obrázku níže.

Klepněte pro větší obrázek
Hlavní strana portálu Google v prostředí iPhonu

Témata článku: Google, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, E-mailová schránka, Google +, Port

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70