Google ukáže nové Pixely až 5. října. Oba modely poběží na Snapdragonu 836

U Googlu se schyluje k představení nové řady Pixel 2, která poběží na nejnovějším Androidu Oreo. Podle Evana Blasse (@evleaks) budou dva nové smartphony od Googlu představeny až 5. října. Americký gigant tedy počká nejprve na to, až se světu ukáže nový iPhone 8 na samostatné akci a další topmodely různých výrobců na zářijovém veletrhu IFA v Berlíně.

Twitterový účet @evleaks prozradil, že budou modely řady Google Pixel 2 postaveny na Snapdragonu 836. Ten sice ještě nebyl představen, dá se však očekávat, že se bude jednat o nepatrně vylepšený a energeticky efektivnější Snapdragon 835. Ten můžeme najít např. u amerických Samsungů Galaxy S8, Xiaomi Mi6 nebo u Sony Xperia XZ Premium.

O výrobu druhé generace Pixelů se postarají hned dva výrobci. Pětipalcový Pixel 2 vyrobí HTC, 6" Pixel XL 2 zase dodá LG. Není tedy divu, že design obou modelů bude nepatrně odlišný. Větší Pixel XL 2 má mít minimální rámečky okolo displeje, zatímco Pixel 2 bude mít nad a pod displejem vyčleněn poměrně velký prostor. Nové modely od Googlu poběží na Androidu Oreo.

Takto Google představil první generaci Pixelů:

Zdroj Twitter

Diskuze (4) Další článek: Lenovo Moto E4 Plus: když je kompromisů až příliš [recenze]

Témata článku: Google, Android, Smartphony, Spekulace, Oreo, IFA, Xperia, Google Pixel, Americký gigant, Minimální rámeček, Generace, Říjen, Nový model, Velký prostor, Google +, Nová řada, Nový pixel, Velký pixel, Americký Samsung, Samostatná akce, Displej, Nový iPhone, Twitterový účet, Nový smartphone, První generace

Určitě si přečtěte