GooglePhone: nová originální konstrukce

GooglePhone: nová originální konstrukce

Na diskusním fóru serveru Mobileburn se objevil příspěvek, který znovu ukazuje na aktivity firmy Google ve směru vývoje vlastního komunikátoru. Britský čtenář přiložil screenshot z placeného výzkumu, jehož je členem. Sejmutá obrazovka je bohužel pouze jedna, ale její obsah je obohacen o počítačovou skicou, která možná naznačuje koncepci chystaného GooglePhonu.

Ve svém komentáři tento diskutér zmiňuje, že se výzkum týkal komunikátoru společně vyvíjeného firmami Google a Samsung. Součástí dotazníku byla údajně i stručná technická charakteristika přístroje. Nebyla prý „nijak bombastická, spíše standardní.“ Z položek jsou zmíněny pouze kombinace 3G + Wi-Fi a 2Mpx fotoaparát.

Klepněte pro větší obrázek

Skica samotná zobrazuje elegantní zařízení neobvyklé konstrukce. V zavřeném stavu připomíná PDA, po přetočení na bok se displej vysune nahoru a odkryje QWERTY klávesnici. Zařízení má být silně zaměřeno na internet. Operační systém od Google sdružuje veškeré dnes známé mobilní služby firmy (vyhledávání, Gmail, GoogleMaps, Blogger). Zajímavá je zmínka o přístupu k internetu za měsíční paušál, který bude cenou srovnatelný s běžným širokopásmovým internetem.

Diskuze (2) Další článek: Nové Mobility 3/07 právě v prodeji!

Témata článku: Konstrukce, Google +, Originální konstrukce, Skica


Určitě si přečtěte

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 45

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9