GooglePhone: nová originální konstrukce

GooglePhone: nová originální konstrukce

Na diskusním fóru serveru Mobileburn se objevil příspěvek, který znovu ukazuje na aktivity firmy Google ve směru vývoje vlastního komunikátoru. Britský čtenář přiložil screenshot z placeného výzkumu, jehož je členem. Sejmutá obrazovka je bohužel pouze jedna, ale její obsah je obohacen o počítačovou skicou, která možná naznačuje koncepci chystaného GooglePhonu.

Ve svém komentáři tento diskutér zmiňuje, že se výzkum týkal komunikátoru společně vyvíjeného firmami Google a Samsung. Součástí dotazníku byla údajně i stručná technická charakteristika přístroje. Nebyla prý „nijak bombastická, spíše standardní.“ Z položek jsou zmíněny pouze kombinace 3G + Wi-Fi a 2Mpx fotoaparát.

Klepněte pro větší obrázek

Skica samotná zobrazuje elegantní zařízení neobvyklé konstrukce. V zavřeném stavu připomíná PDA, po přetočení na bok se displej vysune nahoru a odkryje QWERTY klávesnici. Zařízení má být silně zaměřeno na internet. Operační systém od Google sdružuje veškeré dnes známé mobilní služby firmy (vyhledávání, Gmail, GoogleMaps, Blogger). Zajímavá je zmínka o přístupu k internetu za měsíční paušál, který bude cenou srovnatelný s běžným širokopásmovým internetem.

Diskuze (2) Další článek: Nové Mobility 3/07 právě v prodeji!

Témata článku: Google +, Konstrukce, Originální konstrukce, Skica

Určitě si přečtěte