Gresso: exkluzivní mobil ze dřeva a zlata, za kterým možná stojí Motorola

Na trh luxusních milionářských mobilních telefonů vstoupila značka Gresso. Zatím neoficiálně. Proslýchá se, že by pod tímto jménem mohla vystupovat luxusní divize Motoroly po vzoru Nokie a jejího Vertu. První mobil Gresso se jmenuje příznačně Luxury Phone. Jeho kryt je vyroben z tmavohnědého afrického dřeva a zlata. Tloušťka tohoto výjimečného modelu je pouhých 10 milimetrů.

Klepněte pro větší obrázek
Luxusní mobilní telefon Gresso

Velikost displeje je vzhledem k proporcím těla velmi zvláštní. Krycí sklíčko je safírové, takže by mělo být odolnější vůči poškrábání. Dřevo na výrobu krytu je staré více než dvě stě let a podle slov výrobce je každý kus tohoto telefonu unikátní - neexistují dva identické stromy v přírodě. Povrch patentované klávesnice si prý v ničem nezadá s tvrdostí diamantu. Uvidíme.

Technická specifikace zatím není známa, stejně jako cena. Všechno bude odtajněno až na připravované oficiální prezentaci. Pod pokličkou si Gresso drží i jméno tvůrce vzhledu tohoto modelu, ví se pouze, že jde o designéra z Itálie. V brzké době by se na trhu mělo objevit celkem pět luxusních telefonů pod značkou Gresso. Špatná zpráva pro všechny boháče, kteří už hladí kreditky – Gresso se bude prodávat pouze v Rusku.

Diskuze (3) Další článek: Notebooky v 3G sítích operátorů: na začátku nové éry mobilních dat?

Témata článku: Motorola, Motor, Sto, Mobil

Určitě si přečtěte