GSmart vyvíjí speciální prostředí pro své komunikátory

Iphone je výjimečný díky svému ovládání, dokazují to snahy dalších výrobců nabídnout svým uživatelům něco podobného. HTC stále vylepšuje TouchFlo, a nyní ukazuje zjednodušené ovládání svých komunikátorů také GSmart. Aplikace dostala název Smart Touch a prohlédnout si ji můžete na následujícím několikaminutovém videu.

 

Pokud se nechcete na video dívat, shrnu to nejdůležitější: Smart Touch přidá na pohotovostní displej řádek s velkými ikonkami, které zastupují jednotlivé programy. Pohybem prstu po displeji řádek rozpohybujete doleva a doprava, zkratek v něm tedy existuje více než kolik jich aktuálně vidíte na displeji. Ikony můžete v rámci řádku přesouvat dopředu nebo dozadu, záleží na vás, které aplikace považujete za důležitější. Celkový počet ikon v řádku nevypadá nijak omezen, pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní si do řádku přidáte, nebo odeberete vybrané ikony.

Ovládání vypadá velice příjemně, otázkou ovšem zůstává, jestli Smart Touch pronikl také hlouběji do systému. Pokud se nezmění kompletně celé prostředí, bez stylusu se ani nadále neobejdete.

Zdroj: SlashPhone

Váš názor Další článek: Nokia zítra představí manažerský smartphone E71

Témata článku: GSMA, Komunikátory, Apple iPhone 4GB, Prostředí, GSM, Speciál, Speciální prostředí, Komunikátor


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39