GSmart vyvíjí speciální prostředí pro své komunikátory

Iphone je výjimečný díky svému ovládání, dokazují to snahy dalších výrobců nabídnout svým uživatelům něco podobného. HTC stále vylepšuje TouchFlo, a nyní ukazuje zjednodušené ovládání svých komunikátorů také GSmart. Aplikace dostala název Smart Touch a prohlédnout si ji můžete na následujícím několikaminutovém videu.

 

Pokud se nechcete na video dívat, shrnu to nejdůležitější: Smart Touch přidá na pohotovostní displej řádek s velkými ikonkami, které zastupují jednotlivé programy. Pohybem prstu po displeji řádek rozpohybujete doleva a doprava, zkratek v něm tedy existuje více než kolik jich aktuálně vidíte na displeji. Ikony můžete v rámci řádku přesouvat dopředu nebo dozadu, záleží na vás, které aplikace považujete za důležitější. Celkový počet ikon v řádku nevypadá nijak omezen, pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní si do řádku přidáte, nebo odeberete vybrané ikony.

Ovládání vypadá velice příjemně, otázkou ovšem zůstává, jestli Smart Touch pronikl také hlouběji do systému. Pokud se nezmění kompletně celé prostředí, bez stylusu se ani nadále neobejdete.

Zdroj: SlashPhone

Váš názor Další článek: Nokia zítra představí manažerský smartphone E71

Témata článku: Komunikátory, GSMA, Apple iPhone 4GB, Speciální prostředí, Prostředí, GSM, Komunikátor

Určitě si přečtěte