Hádejte, kolik provolá šéf Vodafonu

Vodafone v březnu zveřejní, kolik minut za poslední měsícdo všech českých sítí provolal ze svého mobilního telefonu jeho šéf Grahame Maher. Kdo při zadávání údajů do soutěžního formuláře pod internetovou tarifní kalkulačkou Vodafonu na adrese www.vodafone.cz/kalkulacka zadá stejný počet minut, může vyhrát mobilní telefon Nokia E65.

Soutěže se může zúčastnit každý, nejen zákazníci Vodafonu, ne však zaměstnanci operátora. Formulář pod internetovou tarifní kalkulačkou mohou soutěžící využít v době od 19. února do 29. února 2008.

Telefon Nokia E65 vyhraje ten, kdo do formuláře pod tarifní kalkulačkou jako první zadá počet minut do českých sítí, které budou také na telefonním účtu Grahama Mahera za období od 10. února do 9. března 2008. Pro zapojení do soutěže je třeba přidat kontaktní mail.

Nápověda ve formě počtu minut, které Grahame Maher provolal v Česku za poslední tři měsíce, stejně jako podmínky soutěže, jsou uvedeny na stránce s tarifní kalkulačkou. Vítěz bude oznámen v březnu.

Více se o nové tarifní kalkulačce Vodafonu dočtete zde, rozhovor s Grahamem Maherem najdete zde a hlavní cenu, Nokii E65, si prohlédněte zde.

Diskuze (15) Další článek: ALP, nový hráč v mobilních OS, se připomíná

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia E65, Voda

Určitě si přečtěte