Hardcore tuning mobilů

Někteří uživatelé jsou s designem svých každodenně používaných přístrojů nespokojeni a pouští se do různých úprav, ať už se jedná o auta, skříně počítačů nebo mobilní telefony. Co vznikne, když se k takovému tuningu mobilního telefonu přistoupí „vědecky“, si můžete prohlédnout na obrázcích.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kvíz: jaký typ Nokií vidíte na obrázku?

Jedná se o dílo Mehmeta Erköka, lektora na katedře průmyslového designu Istanbulské technické univerzity, který takto znetvořil zkrášlil dvě Nokie. Změny se nedotkly jen designu – jak si můžete všimnout, autor díla nahradil napájení z akumulátoru výrobce běžnými AA články.

Zdroj: Esato.com (via janchipchase)

Témata článku: Nokia, Mobil

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50