Hearthstone dostane rozšíření Kobolds & Catacombs včetně nového herního režimu

Karetní hra Hearthstone, která si svou slávu vydobyla zejména na mobilních platformách iOS a Google Play, brzy dostane další rozšíření. To bude mít název Kobolds & Catacombs, a karetní hrdinové se v něm vydají prozkoumávat jeskyně plné pokladů. A to pár měsíců poté, co zmrzli v oblasti Northrendu.

Do hry se tak brzy dostane 135 nových karet, u některých z nich se objeví klíčové slovo „recruit“, které vám při splnění podmínek na kartě umožní do hry přímo vložit náhodného miniona z vašeho balíčku. Každá z herních class navíc dostane jednu legendární zbraň, pro řadu povolání to bude navíc vůbec první dostupná zbraň ve hře. Při spuštění expanze dostane každý hráč zdarma jednu náhodnou zbraň, zbylé bude třeba najít v balíčcích nebo využit systém craftingu.

Ve hře se objeví i nový bezplatný single player režim Dungeon Run, v němž bude váš balíček postupně získávat na síle. Celkem vás čeká osm soubojů, a jakmile jednou prohrajete, vrátíte se na úplný začátek. Po určitých vítězstvích si budete moci do balíčku přidat speciální karty, které vám mohou další souboje usnadnit. Nové karty se dělí na pasivní bonusy, karty pokladů a na tematické karty, které budou vztaženy k vámi vybrané class. Dungeon Run má přinést celkem 48 unikátních soubojů.

Nové rozšíření Kobolds & Catacombs pro karetní hru Hearthstone:

 

Pro herní režim Arena bylo navíc vybráno devět karet, které půjde exkluzivně hrát pouze v tomto herním módu. Blizzard však oznámil, že karty v aréně zpřístupní jen při významných herních událostech. Expanze Kobolds & Catacombs má být zpřístupněna v průběhu prosince, odhalení další karet se dočkáme 20. listopadu.

 

Váš názor Další článek: OUKITEL představuje nový model C8 4G

Témata článku: Android, Mobilní hry, Update, Obchod s aplikacemi, iOS, Hearthstone, Karta, Karetní hra, Nové rozšíření, Režim, Mobilní platforma, Klíčové slovo, Úplný začátek, Rozšíření, Řez, Speciální karta, Nov, Balíček, Herní mód, Nová karta, Herní režim, Jeskyně


Určitě si přečtěte

Samsung Galaxy S10+: Vyzkoušeli jsme pět foťáků i prémiovou verzi s nevídanou pamětí

Samsung Galaxy S10+: Vyzkoušeli jsme pět foťáků i prémiovou verzi s nevídanou pamětí

** Třetí novinkou řady S10 je plusová varianta ** Výbava je podobná jako Galaxy S10, navíc je jen větší kapacita baterie a duální selfie ** Speciální keramická edice se ale může těšit na 12GB RAM a 1TB úložiště!

Martin Chroust, Tomáš Holčík | 45

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 9