Hitparáda t-music se vrací na obrazovky, bude ji vysílat Óčko

Před prázdninami loňského roku skončila hitparáda t-music ve své televizní podobě na Primě a zůstala pouze jako rádiová chart na Evropě 2 a také jako žebříček na webu. Teď se t-music na obrazovky vrací, od 8. února ji bude vysílat TV Óčko. Podle ředitele mobilních portálů T-Mobilu vznikne spojením t-music chart s hitparádou TV Óčko nejsilnější hitparáda na českém trhu, do které bude moci hlasovat několik set tisíc hudebních fanoušků.

Pořad potrvá 120 minut a nabídne videoklipy všech dvaceti hitů a čtyř novinek v nezkrácené délce. Premiéra hitparády čeká na diváky vždy v pátek od 18 do 20 hodin, reprízy jsou v plánu v sobotu od 13 do 15 hodin a v neděli mezi 20. a 22. hodinou.

Klepněte pro větší obrázek 
Dokáže nová průvodkyně t-music chart Blanka Huňátová navázat na moderátorské kvality Libora Boučka?

V televizní podobě t-music chart už se nebudeme setkávat s Liborem Boučkem, moderátorkou se stane současná průvodkyně hitparády TV Óčko Blanka Huňátová. Pro příznivce rádiové podoby t-music se nic nemění. Svoji hitparádu naladí v premiéře každý pátek od 18 hodin na Evropě 2, tedy ve stejný čas, v jakém poběží na Óčku. Repríza zůstává ve svém čase v neděli od 16 hodin.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Hit, Obr, Óčko, Obraz

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34