Hitparáda t-music se vrací na obrazovky, bude ji vysílat Óčko

Před prázdninami loňského roku skončila hitparáda t-music ve své televizní podobě na Primě a zůstala pouze jako rádiová chart na Evropě 2 a také jako žebříček na webu. Teď se t-music na obrazovky vrací, od 8. února ji bude vysílat TV Óčko. Podle ředitele mobilních portálů T-Mobilu vznikne spojením t-music chart s hitparádou TV Óčko nejsilnější hitparáda na českém trhu, do které bude moci hlasovat několik set tisíc hudebních fanoušků.

Pořad potrvá 120 minut a nabídne videoklipy všech dvaceti hitů a čtyř novinek v nezkrácené délce. Premiéra hitparády čeká na diváky vždy v pátek od 18 do 20 hodin, reprízy jsou v plánu v sobotu od 13 do 15 hodin a v neděli mezi 20. a 22. hodinou.

Klepněte pro větší obrázek 
Dokáže nová průvodkyně t-music chart Blanka Huňátová navázat na moderátorské kvality Libora Boučka?

V televizní podobě t-music chart už se nebudeme setkávat s Liborem Boučkem, moderátorkou se stane současná průvodkyně hitparády TV Óčko Blanka Huňátová. Pro příznivce rádiové podoby t-music se nic nemění. Svoji hitparádu naladí v premiéře každý pátek od 18 hodin na Evropě 2, tedy ve stejný čas, v jakém poběží na Óčku. Repríza zůstává ve svém čase v neděli od 16 hodin.

Diskuze (4) Další článek: Automatický geotagging u chytrých Nokií

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Očko, Hit, Óčko, Obraz, Obr