Hlasujte o tématu příštích Mobilit

Právě pro vás v redakci připravujeme březnové Mobility (na stáncích je najdete již 19. března). Nosným tématem bude samozřejmě přehled novinek z MWC v Barceloně. Rozhodli jsme se ale, že výběr dalšího tématu necháme tentokrát na vás, našich čtenářích. Ná výběr máte z následujících témat:

Jak fotit mobilem

Předchozí článek o focení mobilem se vám líbil (soudíme alespoň podle reakcí). Co byste řekli jeho pokračování? Vysvětlili bychom, jak správně fotku z mobilu komponovat, aby při prohlížení co nejvíce zaujala.

Přehled hudebních mobilů

Dnes už jen málokdo nosí s sebou neustále foťák, mobil i MP3 přehrávač. Všechny tyto funkce zastane právě mobilní telefon. Jak ale správně vybrat mobil pro hudbu a jaká je vůbec nabídka na trhu? Na to by vám odpověděl článek o hudebních telefonech.

Novinky ze světa her

Hrajete si rádi? Stahujete si pravidelně javové hry? Můžeme pro vás připravit rozsáhlý článek, který vás upozorní na zajímavé novinky a poradí, které hry byste rozhodně neměli minout.

Přehled mobilů podle ceny

Většina lidí vybírá telefony v určité cenové kategorii. Napadlo nás proto, že připravíme přehled vždy několika nejzajímavějších telefonů v určitých cenových kategorií a s náročným výběrem vám tak pomůžeme. Zajímalo by vás to? Pokud ano, hlasujte pro toto téma.

Pokud chcete spolurozhodovat o podobě příštích Mobilit, vyberte jedno z uvedených témat a pošlete nám svůj hlas. Necháme vás hlasovat do půlnoci 3. března, následující den pak vyhlásíme výsledky a začneme pracovat na vámi vybraném tématu. Jelikož budeme vaše příspěvky zpracovávat automaticky, dodržte prosím následující postup:

  • vyberte si jedno z uvedených témat
  • pošlete e-mail na adresu tomas.dosedel@cpress.cz
  • do těla e-mailu nic nepište, do předmětu uveďte TEMA FOCENI, TEMA HUDBA, TEMA HRY nebo TEMA CENA (prosím přesně)
Váš názor Další článek: Na T-Mobile dolehla krize, v březnu podražil telefony

Témata článku: Mobil, Nejzajímavější telefon, Hlas

Určitě si přečtěte