Hra The Elder Scrolls: Legends je nově k dispozici na tabletech s Androidem

Společnost Bethesda učinila tak, jak slíbila. V dubnu se její nová hra The Elder Scrolls: Legends dostala na iPady, od včerejška si ji můžete zahrát i na tabletech s Androidem. Smartphony sice podporovány nejsou, pokud si však instalační balíček stáhnete z důvěryhodných zdrojů mimo Google Play, můžete ji rozjet i na smartphonu s menším displejem. Hra vás ale před spuštěním varuje, že se vše nemusí zobrazovat správně...

Sběratelská karetní hra The Elder Scrolls: Legends spadá do herního světa The Elder Scrolls, z pohledu hratelnosti stojí někde na pomezí Hearthsotne a Magic the Gathering. Všechny tituly přitom spojují obří herní světy a takřka nepřeberná studnice nápadů a artworků při tvorbě nových herních karet.

Oproti Hearthone „klonům“, které se v posledních letech objevily na Google Play má tato hra i několik „svých“ individuálních řešení. Herní plocha je rozdělena do několika řad (tzv. lanes), a každá z nich může mít svá vlastní pravidla, kteár platí pro vás i protihráče. Při vylepšování vašeho levelu můžete jedním či druhým směrem vylepšovat některé základní karty, a to podle vašeho uvážení.

Hra je k dispozici bezplatně, ovšem počítá se i s in-game nákupy za reálné peníze. Nakupovat můžete balíčky karet, různé „starter packy“ a kolekce nebo také kampaňová rozšíření. Část herního obsahu však můžete uhradit zlaťáky, které získáváte za splnění kampaně, zisk nových úrovní či za splnění denních úkolů. Hru stahujte na Google Play.

Témata článku: Android, Tablety, Ostatní, Mobilní hry, iPad, Google Play

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • zogoth 3. 6. 2017 14:52:31
    O+3t není podporováno, klasický Bethesda šlendrián.
  • Quickill 2. 6. 2017 22:26:25
    Zajímavé, mám 2 tablety a ani na jeden to nejde nainstalovat, protože to...
Určitě si přečtěte

BlackBerry KEYone: moderní pisatel má konečně za jedna [recenze]

BlackBerry KEYone: moderní pisatel má konečně za jedna [recenze]

** BlackBerry rovná se klávesnice, a to opět výtečná ** Bezpečný Android a geniální BlackBerry Hub ** Je dnešní doba ochotna ťukat písmenka na klávesnici?

Včera | Vrbacký Jakub | 14

Jak dostat text do mobilu rychleji než s jakoukoliv klávesnicí

Jak dostat text do mobilu rychleji než s jakoukoliv klávesnicí

** Víte, na co je mikrofonek vedle mezerníku na vašem iPhonu? ** I Android má mikrofon. Google za něj schoval umělou inteligenci. ** Povídáte si se svým telefonem? Rozhodně to zkuste.

23.  6.  2017 | Kůžel Filip | 30