Hrajeme o Nokii E71, hlasujte pro nejlepší blog

Hrajeme o Nokii E71, hlasujte pro nejlepší blog

Co se lednového blogování na MobilManii týče, zbývá už jen zvolit nejlepšího z nejlepších. Abychom vám výběr usnadnili, přinášíme seznam pěti nominovaných blogů, pro které můžete hlasovat. Vítěze ohlásíme v pondělí 1. února a pošleme mu živoucí legendu mezi pracovními komunikátory, krásnou bílou Nokii E71. Hlasovat můžete jako vždy až do samého konce měsíce, končit tedy budeme v neděli 31. ledna 2010 sekundu před půlnocí. Každý čtenář může hlasovat pouze jednou, duplicity budou vyřazeny.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia E71

Redakcí nominované blogy

Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začne další kolo soutěže a vy se můžete ucházet o další chytrou Nokii.

  • Google Android Blog 
    Zprávy a zprávičky o operačním systému Google Android. V lednu pochopitelně dominovaly články věnované prvnímu skutečnému GooglePhonu Nexus One.
  • Mobil 2 
    Jak si objednat Nexus One z USA, i když to Google výslovně zakazuje? Blog Mobil 2 podává otázky, na které by vás nikdy nenapadlo se zeptat.
  • Mac Life ®
    Karel Boháček je specialista na produkty značky Apple a nevynechává ani iPhone. Přestože se primárně zabývá počítači a jeho blog je pod doménou Živě.cz, počte si u něj i MobilManiak.

Hlasovat pro nejlepší blog

Hlasování je otevřené do neděle 31. ledna 2010, končíme ve 23:59:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hlas. Formulář vám sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas, duplicity budou odstraněny.

Témata článku: Nokia, O MobilManii, Apple iPhone 4GB, Google Nexus One, Nokia E71, Hra, Hlas, Blog

Určitě si přečtěte

Galerie mobilů: nejlepší snímky za posledních 14 dní

Galerie mobilů: nejlepší snímky za posledních 14 dní

Žebříčku Galerie fotomobilů kraluje příroda, sem tam se mihne letadlo a došlo i na čtyři lidské siluety.

24.  10.  2015 | Kůžel Filip | 5

Jak jsme si před 10 lety představovali budoucnost

Jak jsme si před 10 lety představovali budoucnost

Když víme, jak to dopadlo, je zábava sledovat 10 let staré „představy o budoucnosti“. Co můžeme závidět, je pestrost tehdejších telefonů.

27.  1.  2015 | Kůžel Filip | 55

MobilMania Top 10: nejčtenější srpnové články

MobilMania Top 10: nejčtenější srpnové články

V srpnu nám rukama prošlo několik zajímavých smartphonů, konec prázdnin však byl především o očekávání velkých věcí zářijových.

2.  9.  2014 | redakce

Nejčtenější články: červen, měsíc velkých konferencí

Nejčtenější články: červen, měsíc velkých konferencí

Červen byl našlapaný velkými akcemi, které určují směr mobilních technologií na další rok. Co předvedli Google, Apple a další? Které články vás zajímaly nejvíc?

3.  7.  2014 | Kůžel Filip

Rekapitulace: 10 nejčtenějších článků v květnu 2014

Rekapitulace: 10 nejčtenějších článků v květnu 2014

Podívejte se, která témata čtenáře MobilMania.cz v uplynulém měsíci nejvíce zaujala. Třeba mezi nimi objevíte článek, který vám dosud unikal.

4.  6.  2014 | redakce