Hrajeme o Nokii N900. Hlasujte pro nejlepší blog

Blíží se nejen konec roku, ale i prosincového kola naší soutěže s blog.mobilmania.cz. Tento měsíc jsme ty aktivnější z vás lákali na špičkový kapesní počítač Nokia N900 v ceně přes 15 000 Kč a teď už zbývá jen vybrat ten úplně nejlepší blog. O vítězi už tradičně rozhodnete vy, volit můžete z redakcí nominované pětky. Hlasovat můžete až do novoroční půlnoci (končit tedy budeme v pátek 1. ledna 2010 sekundu před půlnocí). Každý čtenář může hlasovat pouze jednou, duplicity budou vyřazeny. V sobotu pak uveřejníme jméno vítězného blogu a jeho autorovi/autorům pošleme linuxový tablet od Nokie.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N900: cena pro nejlepšího prosincového blogera

Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začne další kolo soutěže a vy se můžete ucházet o další chytrou Nokii.

Redakcí nominované blogy

 • Mobil(n)ovinky
  Stálice našich blogů a už trojnásobný vítěz soutěže o nejlepší blog. Pánové se věnují operátorům, jejich informace jsou zaručeně čerstvé a kromě blogu to roztáčí i na Twitteru.
   
 • Mobil 2
  Tématicky pestrý blog začíná u komentovaných YouTube videí a končí vlastními zkušenostmi s telefonováním na Ukrajině. Takové informace jen tak někde nenajdete.
   
 • Naštvaný kritik se s tím nemazlí
  Druhá stálice našich blogů. Pod heslem „O mobilech převážně nevážně“ nás autor v prosinci bavil třeba testy katastrofální trojice bezplatných iPhone navigací.
   
 • Google Android Blog
  Prosincoví nováčci se opřeli do sílícího fenoménu jménem Google Android. Zajímá vás Nexus One, nebo Xperia X10?
   
 • Mac Life ®
  Karel Boháček je specialista na produkty značky Apple a nevynechává ani iPhone. Přestože se primárně zabývá počítači a jeho blog je pod doménou Živě.cz, počte si u něj i MobilManiak.

  Hlasovat pro nejlepší blog

  Hlasování je otevřené do pátku 1. ledna 2010, končíme ve 23:59:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hlas. Formulář vám sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas, duplicity budou odstraněny.

 • Témata článku: Nokia, O MobilManii, Apple iPhone 4GB, Google Nexus One, Nokia N900, Hra, Hlas, Blog

  Určitě si přečtěte

  Galerie mobilů: nejlepší snímky za posledních 14 dní

  Galerie mobilů: nejlepší snímky za posledních 14 dní

  Žebříčku Galerie fotomobilů kraluje příroda, sem tam se mihne letadlo a došlo i na čtyři lidské siluety.

  24.  10.  2015 | Kůžel Filip | 5

  Jak jsme si před 10 lety představovali budoucnost

  Jak jsme si před 10 lety představovali budoucnost

  Když víme, jak to dopadlo, je zábava sledovat 10 let staré „představy o budoucnosti“. Co můžeme závidět, je pestrost tehdejších telefonů.

  27.  1.  2015 | Kůžel Filip | 55

  MobilMania Top 10: nejčtenější srpnové články

  MobilMania Top 10: nejčtenější srpnové články

  V srpnu nám rukama prošlo několik zajímavých smartphonů, konec prázdnin však byl především o očekávání velkých věcí zářijových.

  2.  9.  2014 | redakce

  Nejčtenější články: červen, měsíc velkých konferencí

  Nejčtenější články: červen, měsíc velkých konferencí

  Červen byl našlapaný velkými akcemi, které určují směr mobilních technologií na další rok. Co předvedli Google, Apple a další? Které články vás zajímaly nejvíc?

  3.  7.  2014 | Kůžel Filip

  Rekapitulace: 10 nejčtenějších článků v květnu 2014

  Rekapitulace: 10 nejčtenějších článků v květnu 2014

  Podívejte se, která témata čtenáře MobilMania.cz v uplynulém měsíci nejvíce zaujala. Třeba mezi nimi objevíte článek, který vám dosud unikal.

  4.  6.  2014 | redakce