Hrajeme o Nokii N900. Hlasujte pro nejlepší blog

Blíží se nejen konec roku, ale i prosincového kola naší soutěže s blog.mobilmania.cz. Tento měsíc jsme ty aktivnější z vás lákali na špičkový kapesní počítač Nokia N900 v ceně přes 15 000 Kč a teď už zbývá jen vybrat ten úplně nejlepší blog. O vítězi už tradičně rozhodnete vy, volit můžete z redakcí nominované pětky. Hlasovat můžete až do novoroční půlnoci (končit tedy budeme v pátek 1. ledna 2010 sekundu před půlnocí). Každý čtenář může hlasovat pouze jednou, duplicity budou vyřazeny. V sobotu pak uveřejníme jméno vítězného blogu a jeho autorovi/autorům pošleme linuxový tablet od Nokie.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N900: cena pro nejlepšího prosincového blogera

Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začne další kolo soutěže a vy se můžete ucházet o další chytrou Nokii.

Redakcí nominované blogy

 • Mobil(n)ovinky
  Stálice našich blogů a už trojnásobný vítěz soutěže o nejlepší blog. Pánové se věnují operátorům, jejich informace jsou zaručeně čerstvé a kromě blogu to roztáčí i na Twitteru.
   
 • Mobil 2
  Tématicky pestrý blog začíná u komentovaných YouTube videí a končí vlastními zkušenostmi s telefonováním na Ukrajině. Takové informace jen tak někde nenajdete.
   
 • Naštvaný kritik se s tím nemazlí
  Druhá stálice našich blogů. Pod heslem „O mobilech převážně nevážně“ nás autor v prosinci bavil třeba testy katastrofální trojice bezplatných iPhone navigací.
   
 • Google Android Blog
  Prosincoví nováčci se opřeli do sílícího fenoménu jménem Google Android. Zajímá vás Nexus One, nebo Xperia X10?
   
 • Mac Life ®
  Karel Boháček je specialista na produkty značky Apple a nevynechává ani iPhone. Přestože se primárně zabývá počítači a jeho blog je pod doménou Živě.cz, počte si u něj i MobilManiak.

  Hlasovat pro nejlepší blog

  Hlasování je otevřené do pátku 1. ledna 2010, končíme ve 23:59:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hlas. Formulář vám sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas, duplicity budou odstraněny.

 • Diskuze (3) Další článek: ST Ericsson představil kombo modem pro LTE/HSPA/EDGE

  Témata článku: Nokia, O MobilManii, Apple iPhone 4GB, Google Nexus One, Nokia N900, Blog, Hra, Hlas


  Určitě si přečtěte

  RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

  RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

  ** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

  Martin Herodek | 15

  RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

  RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

  ** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

  Milan Měchura | 34

  RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

  RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

  ** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

  Martin Herodek | 35

  RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

  RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

  ** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

  Martin Herodek | 80