Hrátky s novým komunikátorem Motorola MPx (video)

Minulý týden představila Motorola tři nové mobilní telefony. Hlavní novinkou byl komunikátor MPx s plnohodnotnou klávesnicí, WiFi a Bluetooth, které mu nechybí ani paměťové karty či fotoaparát s rozlišením 1,3 megapixelu.

Jedná se o komunikátor, jak se patří. Displej lze vyklopit po vzoru některých modelů kapesních počítačů Clie, takřka jako u klasického véčka. Druhou možností je otevřít displej nad klávesnicí jako u některých komunikátorů. K ovládání lze využít buď pero a dotykový displej nebo se spolehnout na ovládací tlačítka na klávesnici.

Na internetu jsme našli zajímavá videa nové Motoroly, která vám ukážou, jak se s komunikátorem pracuje. Ukázek je celkem pět a neleznete je na této adrese.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Motorola MPx

Diskuze (4) Další článek: Do roku 2015 bude mít mobil polovina zeměkoule

Témata článku: Motorola, Hrátky, Motor, Komunikátor, MPx


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 53