HTC a Parrot spojí své síly v alianci

Výrobce smartphonů a PDA zařízení HTC a společnost Parrot působící v oblasti bezdrátových doplňků pro mobilní telefony, oznámili vytvoření aliance, která má přinést spolupráci na lepší kompatibilitě mezi produkty obou společností a větší uživatelské přívětivosti. Aliance propojí plány HTC a Parrot do budoucna a společnými silami nabídne ještě lepší produktová řešení.

HTC již více než 10 let vyrábí smartphony a PDA zařízení založená na systému Microsoft Windows Mobile. Společnost vystupuje pod vlastní značkou od roku 2006 a prosadila se mezi uživateli na mobilním trhu i v podnikové sféře.

Parrot vyrábí široké spektrum bezdrátových příslušenství pro mobilní telefony s využitím v automobilu i doma, od bezdrátových handsfree do auta až po bezdrátové rámečky na digitální fotografie a Hi-Fi systémy.

Snadnější propojení zařízení HTC s doplňky Parrot tak rozšíří zákazníkovi možnost volby. Uživatelé mohou například poslouchat hudbu ve formátu MP3 prostřednictvím bezdrátového Parrot PARTY a užít si tak jedinečnou zábavu v pohybu.

Diskuze (4) Další článek: Mivvy ch@t: videochat přes GPRS (preview)

Témata článku: HTC, Smartphony, Ostatní, Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte