HTC a Parrot spojí své síly v alianci

Výrobce smartphonů a PDA zařízení HTC a společnost Parrot působící v oblasti bezdrátových doplňků pro mobilní telefony, oznámili vytvoření aliance, která má přinést spolupráci na lepší kompatibilitě mezi produkty obou společností a větší uživatelské přívětivosti. Aliance propojí plány HTC a Parrot do budoucna a společnými silami nabídne ještě lepší produktová řešení.

HTC již více než 10 let vyrábí smartphony a PDA zařízení založená na systému Microsoft Windows Mobile. Společnost vystupuje pod vlastní značkou od roku 2006 a prosadila se mezi uživateli na mobilním trhu i v podnikové sféře.

Parrot vyrábí široké spektrum bezdrátových příslušenství pro mobilní telefony s využitím v automobilu i doma, od bezdrátových handsfree do auta až po bezdrátové rámečky na digitální fotografie a Hi-Fi systémy.

Snadnější propojení zařízení HTC s doplňky Parrot tak rozšíří zákazníkovi možnost volby. Uživatelé mohou například poslouchat hudbu ve formátu MP3 prostřednictvím bezdrátového Parrot PARTY a užít si tak jedinečnou zábavu v pohybu.

Diskuze (4) | Mivvy ch@t: videochat přes GPRS (preview)

Témata článku: HTC, Smartphony, Ostatní, Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20

Tohle bude hit roku 2018. Čtečka v displeji je pomalejší, ale stejně ji budete chtít

Tohle bude hit roku 2018. Čtečka v displeji je pomalejší, ale stejně ji budete chtít

** Vivo všem vypálilo rybník, má první smartphone se čtečkou v displeji ** Vivo začne prodávat v prvním čtvrtletí a brzy dostane řadu konkurentů ** Čtečka od Synaptics pracuje s OLED panely, IPS displeje mají smůlu

15.  1.  2018 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 112