HTC chystá tabletofon One Max (a drze to přiznává)

HTC chystá tabletofon One Max (a drze to přiznává)

Zhruba před měsícem se v jednom "tajném" dokumentu německé pobočky operátora O2 objevil název HTC One Max, pak taiwanský web Eprice přinesl první obrázky přístroje, kterému by toto označení mohlo patřit. Na první pohled je zařízení k nerozeznání od současného modelu One, což ale není zase tak podezřelé, protože stejně HTC postupovalo v případě modelu One mini, který taktéž vypadá skoro stejně a liší se pouze velikostí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
HTC One Max na uniklých fotkách

Přístroj na obrázku by podle informací taiwanského webu měl mít úhlopříčku dlouhou 5,9" a zařadí se tak po bok obřích tabletofonů Samsung Galaxy Note, Sony Xperia Z Ultra nebo Huawei Ascend Mate. Model One Max bude prý vybaven baterií o kapacitě 3 200 mAh a čipsetem Qualcomm Snapdragon 800 (MSM8974) se čtyřjádrovým procesorem taktovaným na 2,3 GHz. Novinka by mohla být oficiálně odhalena v Berlíně na veletrhu IFA, který začíná 6. září.

Závěrem ještě vysvětlení Cimrmanovského dovětku v nadpisu. HTC totiž před pár hodinami na Twitter vyvěsilo status s prostým sdělením „big things ahead #HTChange“ (velké věci přicházejí). V souvislosti s předchozími odstavci to bereme jako drzé přiznání!

Diskuze (14) Další článek: Alcatel zlevňuje všechny letošní mobily i smartphony

Témata článku: HTC, HTC One, HTC One (E8), HTC One (M8), HTC One Max, HTC One mini, HTC One mini 2, Huawei Ascend Mate, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Note, Sony Xperia Z, Sony Xperia Z Ultra, Tabletofon, Tab

Určitě si přečtěte