HTC One dostane Sense 5.5 a bezplatné gigabajty na Google Drive

HTC One dostane Sense 5.5 a bezplatné gigabajty na Google Drive

Při premiéře One Max zaujalo HTC zmínkou o bezplatných 50 GB na Google Drive. Snažili jsme se zjistit více, ale z firmy jsme mnoho podrobností nedostali. Informace se objevily až dnes na webu support.google.com. Špatnou zprávou je, že 50 GB pro One Max je pouze na dva roky, dobrou zprávou je, že navýšení kapacity čeká také na HTC One. Tentokrát je to 25 GB, opět na dva roky a tento bonus přijde s updatem telefonu na Sense 5.5. Pro některé telefony už je update dostupný, náš redakční One zůstává u staré verze a hlásí, že je aktuální.

Klepněte pro větší obrázek
O volné gigabajty se přihlásíte tak, že prostě jdete do aplikace Drive a stisknete tlačítko Redeem. S testovaným One Max jsme úspěšní nebyli. Možná jsou novinářské kousky z akce vyloučené, možná jsme jen nebyli první přihlášení v tomhle telefonu, možná je to tím, že se telefon ještě neprodává.

Co se stane s daty po uplynutí dvou let? Katastrofy se bát nemusíte, data zůstanou na disku, budete k nim mít plný přístup, můžete je i nadále prohlížet a stahovat, ale protože se snížením kapacity o akčních 50 GB dostanete přes váš aktuální limit, nebude možné uploadovat další soubory. Chcete znovu uploadovat? Budete muset data smazat, nebo si koupit vyšší limit.

Témata článku: Google, HTC, Mobilní aplikace, HTC One, HTC One (E8), HTC One (M8), HTC One Max

10 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Dr.No64 26. 10. 2013 1:34:36
    v CR vam muzou dat treba miliony GB free a k cemu vam to je kdyz prece...
  • Šákul Ředkvička 25. 10. 2013 19:59:13
    Tak je po aktualizaci a co je nového? Na první pohled jako obvykle nic....
  • Martin Kohout 25. 10. 2013 14:50:38
    Google Android 4.3 JB je již dostupný od včera na brandovaný HTC One od O2...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení