HTC One: v benchmarcích válcuje konkurenci

Magazín GSM Arena prohnal nový superphone HTC One a jeho čipset Qualcomm Snapdragon 600 (čtyři 1,7GHz jádra Krait 300) sérií Benchmarků. Asi jste také čekali, že půjde o jeden z nejvýkonnějších telefonů současnosti, ale výsledky překonaly očekávání, „Jednička“ vzala testy útokem a smetla konkurenci. Pojďme se podívat na konkrétní čísla.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hned u prvního testu je vítězství novinky nejvýraznější. Rekordně nízkou hodnotu teprve nedávno stanovila Xperia Z, ale HTC One ji překonává o více než 100 milisekund. Stejná dvojka se utkala také na špičce Linpacku. Vítěz je stejný, i když tentokrát není rozdíl výrazný. (obr.: GSM Arena)
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
„Jednička“ od HTC si odnáší vítězství také ve dvojici all-in-one testů AnTuTu a Quadrant. Zvláště u druhého jmenovaného je rozdíl opět propastný. Druhá je znovu Xperia Z a zřejmě není náhoda, že i ona má čipset od Qualcommu. (obr.: GSM Arena)
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Na konec jsem si nechal dva benchmarky, které testují schopnosti webového prohlížeče. BrowserMark 2 opřel „Jedničce“ prvenství jen o fous, zato SunSpider prokázal, že HTC One má problém s Java-Scripte. Tedy problém – spíše není na absolutním vrcholu a zvláštní je, že i postarší HTC One X+ je na tom lépe. (obr.: GSM Arena)
Diskuze (41) Další článek: ST-Ericsson předvede v Barceloně mobilní procesor s taktem 3 GHz

Témata článku: HTC, HTC One, HTC One (E8), HTC One (M8), HTC One V, HTC One X, HTC One X+, Sony Xperia Z, Absolutní vrchol, Nejvýkonnější telefon


Určitě si přečtěte