HTC Oxygen: první fotografie kompaktního smartphonu

Nové produkty od tchajwanského výrobce HTC snad ani nejsou oficiálně představovány, vždy se tak nějak objeví. Začne to výčtem specifikace nového modelu v odborných diskusních fórech a pak už je jen otázkou času, kdy uniknou první fotografie. Oficiálně jsou pak přístroje uváděny až poté, co jsou přizpůsobeny potřebám vybraných operátorů. Samotné HTC pod svojí značkou totiž své výrobky neprodává.

První dvě fotografie novinky uvedl server Pocketpt.net:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Dalším takto objeveným modelem je HTC Oxygen. Jedná se o kompaktní smartphone s operačním systémem Windows Mobile 5, u kterého bude jednou z hlavních priorit i cena. Výbava totiž není nijak oslnivá. Displej má rozlišení pouze 176 × 220 bodů, použitý procesor TI OMAP850 je taktován na frekvenci 201 MHz a fotoaparát nabídne rozlišení 1,3 MPx. Dále přístroj nabídne Bluetooth, 64 MB paměti a slot pro miniSD karty.

Zatím se neví, pro které operátory bude tento model přizpůsobován a kolik bude stát. Ale veřím, že se i tyto informace brzy někde objeví. Podobně čekáme na podrobnější informace nebo oficiální uvedení modelů Breeze, Muse nebo Trinity.

Diskuze (9) Další článek: Mobil v autě: od 1. července už se nevymluvíte

Témata článku: HTC, První fotografie, Fotografie, Foto

Určitě si přečtěte