HTC P3400 Gene: kulaťoučký, malinký komunikátorek

HTC připravilo další přístroj s Windows Mobile. Tentokrát nechal stranou honbu za nejlepší výbavou a hledělo spíše na cenu a malé rozměry. Při pohledu na nové HTC P3400, označované také jako „Gene“, se mi vrací vzpomínky na první MDA Compact. Malé rozměry a zakulacené tvary mají oba přístroje společné.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
HTC P3400

Novinka nabídne velký dotykový displej s QVGA rozlišením a skupinu funkčních kláves zahrnující i důležitou dvojici tlačítek Start a OK/Close. Rozměry Gene jsou 109 × 58 × 18 mm a hmotnost 126 g. Uvnitř pracuje starý známý procesor TI OMAP 201 MHz a asistuje mu 64 MB ROM a 128 MB flash paměti. K dispozici je také slot na SDIO karty. Na zádech najdete 2MPx fotoaparát, někde uvnitř pak bluetoothový modul a podporu pro datové přenosy GPRS a EDGE.

HTC P3400 bude malý a jednoduchý přístroj s Windows Mobile 5 pro méně náročné uživatele.

 

Diskuze (2) Další článek: Opera Mini 3.1: nová, vylepšená verze ke stažení!

Témata článku: HTC, Smartphony, HTC P3400, T-Mobile MDA Compact, Mali, Komunikátor, Známý procesor

Určitě si přečtěte

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

** Zenfone 4 Pro se pouští do boje s těmi nejlepšími z nejlepších ** Nabízí hodně výkonu, povedené UI a propracovaný fotoaparát ** Cena přes dvacet tisíc korun značí hodně sebedůvěry. Je oprávněná?

Dnes | Vrbacký Jakub

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20