HTC představil v Barceloně tři novinky

Společnost HTC uvedla na kongresu v Barceloně zbrusu nový model HTC P3470, inovovaný HTC X7510 známý pod jménem Advantage a konečně i očekávaný UMPC Shift určený pro Evropu.

Model P3470 patří do skupiny levných komunikátorů na platformě Windows Mobile. Nabízí kompaktní rozměry, slušnou kapacitu paměti RAM i vestavěný GPS přijímač. Nízká cena se pak odráží v absenci bezdrátové síťové karty a pouze průměrného procesoru TI OMAP s taktem 200 MHz.

Klepněte pro větší obrázek 
HTC P3470

Inovovaný HTC X7510 Advantage přináší 16GB integrované paměti, vylepšenou dotekovou klávesnici, operační systém Windows Mobile 6 a zabudovaný video výstup. Pro maximální dostupnost internetových služeb nechybí UMTS včetne HSDPA a samozřejmě i Wi-Fi.

Klepněte pro větší obrázek 
HTC X7510 Advantage

HTC Shift byl oficiálně uveden na evropský trh. Zajímavostí je podpora Origami Experience 2.0. Jde o virtuální plochu zpřístupňující nejdůležitější informace a data počítače, přičemž klíčovou vlastností zůstává přirozené dotekové ovládání. Shift si získal věhlas především podporou dvojice operačních systémů Windows Vista a Windows Mobile.

Klepněte pro větší obrázek 
HTC Shift

Živé fotografie a první dojmy přineseme během dne.

Diskuze (12) Další článek: Toshiba G910: komunikátor s obřím WVGA displejem

Témata článku: HTC, Smartphony, HTC P3470

Určitě si přečtěte