HTC Touch Diamond u O2 a rychlejší TouchFLO 3D

Jako první z naší operátorské trojky nabídne skvělý HTC Touch Diamond O2. Stane se tak už příští měsíc, jeho nedotovaná cena bude téměř třináct tisíc korun, s úvazkem na dva roky a maximální dotací ho půjde pořídit už za 7 995 Kč. Co se týče plné ceny, tak ta je trochu výše než jste se mohli dočíst minulý týden v našem souhrnném ceníku. Nový kousek od HTC se dá nyní koupit ve spolehlivém internetovém obchodě i za cenu jen lehounce přesahující 12 000 Kč. Více o cenách u O2 prozradí následující tabulka:

HTC Touch Diamond u O2
základní cena12 995 Kč
MMP 238 Kč10 995 Kč
MMP 714 Kč9 995 Kč
MMP 1 190 Kč8 995 Kč
MMP 2 380 Kč7 995 Kč
MMP - minimální měsíční plnění po dobu jednoho roku

Kompletní ceníky našich operátorů včetně vyznačení cenových změn u plných i zvýhodněných cen můžete samozřejmě očekávat na našem serveru nejpozději k prvnímu dni nového měsíce.

Trojrozměrné TouchFLO jako na drátkách

Další zprávy z tchajvanského tábora říkají, že nové uživatelské rozhraní TouchFLO 3D dozná vylepšení. A to vylepšení ve směru rychlosti odezvy a celkové svižnosti uživatelského prostředí, které na prvních kouscích poněkud zadrhávalo, což jste ostatně mohli pozorovat i na našem videu. Tyto problémy řeší nová verze ROM 1.37, která už by měla být nainstalována v přístrojích určených pro Evropu. Doufejme, že vývojáři z HTC vybrousili svůj diamant k dokonalosti a rozdíl bude opravdu znát.

Klepněte pro větší obrázek
Dobrá zpráva, prostředí TouchFLO 3D bude svižnější
Diskuze (26) Další článek: Chirurgové a Robin Hood v mobilu (Java hry)

Témata článku: HTC, Operátoři, Smartphony, O2, HTC Touch, HTC Touch 3G, HTC Touch Diamond, Nový kousek, Diamond

Určitě si přečtěte