HTC Uh Oh: rozbijte svůj One, HTC vám dá nový

HTC Uh Oh: rozbijte svůj One, HTC vám dá nový

HTC ke svým vlajkovým smartphonům přidá bonus jménem Uh Oh. Jedná se o garanci bezplatné výměny poškozeného zařízení. Zatím se bude vztahovat pouze na HTC One M8 a M9 a zatím pouze na USA. O rozšíření do dalších zemí se společnost nezmiňuje, ale pokud se novinka osvědčí jako konkurenční výhoda, není důvod, proč by se neměla objevit i jinde.

 

Proč uh-oh[a-ou]? Jde o „citoslovce průšvihu“, tedy něco, co Američan řekne bezprostředně poté (např.), co mu upadne telefon a rozbije se displej…

 

Během dvanácti měsíců od koupě smartphonu bude program garantovat bezplatnou výměnu poškozeného zařízení. Majitelé vlajkové lodi tak budou moci s o něco menšími obavami manipulovat se svým smartphonem. HTC Uh Oh pokrývá celou škálu mechanických poškození, jako například prasknutí displeje z důvodu pádu na zem či poškození v důsledku namočení do vody.

Klepněte pro větší obrázek
informace o HTC Uh Oh najdete na htc.com/us/uh-oh-protection

HTC zájemcům vymění smartphone za nový i v případě, pokud chtějí změnit operátora, avšak jejich zařízení je blokované na konkrétního operátora (to u nás naštěstí už několik let nefunguje, v USA je to však běžná praxe).

Pro všechny, kteří si na své zařízení dávají pozor, si společnost přichystala slevu 100 dolarů na koupi dalšího smartphonu z řady One. 

Diskuze (6) Další článek: V Česku se loni prodal rekordní počet mobilů, roste zájem o dualSIM

Témata článku: HTC, HTC One, HTC One (E8), HTC One (M8), Běžná praxe, Namočení, Konkurenční výhoda

Určitě si přečtěte