HTC: upgrade na Windows Mobile 6 zdarma

Tajwanská společnost HTC ve své tiskové zprávě informovala o poskytnutí upgradu na nový operační systém Windows Mobile 6 pro vybrané komunikátory. Nové ROM by se měly na stránkách výrobce objevit už během tohoto měsíce, pro některé modely bude ale ROM dostupná až v červnu a červenci. Potěšující je i fakt, že upgrade bude poskytnut zcela zdarma. Nových Windows Mobile 6 si budou moci užívat majitelé těchto zařízení:

  • HTC X7500 Advantage (Athena)
  • HTC TyTN (Hermes)
  • HTC P4350 (Herald)
  • HTC S620 (Excalibur)

Nejasnosti zatím panují okolo HTC P3600 (Trinity); v původní zprávě se hovořilo i o tomto modelu, avšak záhy byl ze seznamu vyškrtnout. Tento krok ale nezůstal u početné komunity uživatelů Trinity bez odezvy, a na internetu se objevila petice, která volá po vydání upgradu i pro tento komunikátor.

Pro většinu zmíněných modelů jsou v současné době k dispozici také neoficiální Windows Mobile 6 ROM; mějte ale na paměti, že při použití neoriginální ROM přijdete o záruku.

Témata článku: HTC, Smartphony, Zdarma, HTC P3600, HTC P4350, HTC S620, HTC Tytn, Petit, Windows Mobile, Upgrade, Mobil

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei nakročilo do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci ** Modely jsou celkem čtyři, rovnou jsme je vyzkoušeli ** Rozptyl cen je značný: 10 až 36 tisíc korun

16.  10.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 84