Huawei AppStore se chystá do Evropy, nabídne jen kvalitní a prověřené aplikace

Huawei AppStore se chystá do Evropy, nabídne jen kvalitní a prověřené aplikace

Huawei AppStore je alternativní obchod s aplikacemi pro Android. V Číně, kde jsou služby Googlu zakázané, jde o primární zdroj softwaru pro všechny smartphony značky. Na konferenci Huawei Eco-Connect Europe 2017 firma oznámila, že Huawei AppStore bude v dohledné době spuštěn také v Evropě.

Na rozdíl od Číny však plnohodnotný Google Play máme, takže pro použití alternativy musí být nějaký jiný důvod. A Huawei tvrdí, že jej má. Na Huawei AppStore se dostanou pouze kvalitní, dobře hodnocené (4/5 a lépe) a speciálním týmem v Huawei prověřené aplikace. Naopak na Google Play může prakticky cokoliv a malwarem infikované aplikace se odstraňují až zpětně.

Klepněte pro větší obrázek
Na Huawei AppStore se dostane i slovenská navigace Sygic.

Na berlínské konferenci vystoupil také CEO společnosti Sygic Michal Štencl a pochlubil se, že Huawei Store nabídne dva jejich produkty. Jedničkou v kategorii navigačních aplikací bude Sygic GPS navigace, o které autoři rádi tvrdí, že jde o světově nejpokročilejší navigační aplikaci. Druhou je Fuelio, jednoduchý nástroj pro sledování počtu ujetých kilometrů, spotřebu pohonných hmot a nákladů.

Ukázka Sygic GPS navigace:

Diskuze (1) Další článek: Sony překvapuje! Červená Xperia XZ Premium jde i do Česka a stojí stejně jako starší barvy

Témata článku: Huawei, Android, Mobilní aplikace, Aplikace, Pro řidiče, Navigace, Google Play, Čína, AppStore, Sygic, Kvalitní aplikace, Alternativní obchod, Pohonná hmota, Evropa, Jednoduchý nástroj, Sygic GPS, Infikovaná aplikace, #Huawei, Ujetý kilometr, Dohledná doba, Primární zdroj, Apps, Navigační aplikace, APP, Speciální tým


Určitě si přečtěte