Huawei AppStore se chystá do Evropy, nabídne jen kvalitní a prověřené aplikace

Huawei AppStore se chystá do Evropy, nabídne jen kvalitní a prověřené aplikace

Huawei AppStore je alternativní obchod s aplikacemi pro Android. V Číně, kde jsou služby Googlu zakázané, jde o primární zdroj softwaru pro všechny smartphony značky. Na konferenci Huawei Eco-Connect Europe 2017 firma oznámila, že Huawei AppStore bude v dohledné době spuštěn také v Evropě.

Na rozdíl od Číny však plnohodnotný Google Play máme, takže pro použití alternativy musí být nějaký jiný důvod. A Huawei tvrdí, že jej má. Na Huawei AppStore se dostanou pouze kvalitní, dobře hodnocené (4/5 a lépe) a speciálním týmem v Huawei prověřené aplikace. Naopak na Google Play může prakticky cokoliv a malwarem infikované aplikace se odstraňují až zpětně.

Klepněte pro větší obrázek
Na Huawei AppStore se dostane i slovenská navigace Sygic.

Na berlínské konferenci vystoupil také CEO společnosti Sygic Michal Štencl a pochlubil se, že Huawei Store nabídne dva jejich produkty. Jedničkou v kategorii navigačních aplikací bude Sygic GPS navigace, o které autoři rádi tvrdí, že jde o světově nejpokročilejší navigační aplikaci. Druhou je Fuelio, jednoduchý nástroj pro sledování počtu ujetých kilometrů, spotřebu pohonných hmot a nákladů.

Ukázka Sygic GPS navigace:

Diskuze (1) Další článek: Sony překvapuje! Červená Xperia XZ Premium jde i do Česka a stojí stejně jako starší barvy

Témata článku: Huawei, Android, Mobilní aplikace, Pro řidiče, Navigace, Aplikace, Čína, Sygic, Google Play, AppStore, Ujetý kilometr, Sygic GPS, Infikovaná aplikace, Dohledná doba, Speciální tým, Apps, Evropa, APP, Pohonná hmota, Primární zdroj, Jednoduchý nástroj, Kvalitní aplikace, Navigační aplikace, Alternativní obchod, #Huawei


Určitě si přečtěte