Huawei dnes představí novou vlajkovou loď. Nebo hned několik. Sledujte s námi

Huawei dnes představí novou vlajkovou loď. Nebo hned několik. Sledujte s námi

Pro Huawei je dnes velmi důležitý den. Jako světová smartphonová trojka zatím dosud nemá vlajkový model pro nadcházející předvánoční sezónu. Největší konkurenti Apple a Samsung už svá želízka v ohni představili, Huawei ve sloganu tvrdí, že na jeho Mate 10 se vyplatí počkat.

Čekání skončí dnes ve 14 hodin, kdy začne tisková konference v německém Mnichově. Na ní se očekává uvedení nejméně dvou nových top zařízení rodiny Mate 10. Celkově může být odvozených modelů více, ale premiéra se nejspíš jako v minulosti bude soustředit na ty nejlépe vybavené.

Dočkat bychom se měli modelů Mate 10 a Mate 10 Pro, resp. luxusní varianty Porsche Design. Podobně to Huawei udělalo i na loňské premiéře, která taktéž probíhala v bavorské metropoli. Do rodiny by měl patřit ještě odlehčený model Mate 10 Lite. Sledujte s námi tiskovou konferenci v tomto článku a těšte se na živé fotografie a video s prvními dojmy.

Tisková konference začíná 16. října 2017 ve 14 hodin:

Diskuze (19) Další článek: O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

Témata článku: Huawei, Vlajková loď, Tisková konference, Keynote, Porsche Design, Premiéra, Online přenos, První dojem, Loď, Největší konkurent, Vlajkový model, Mnichov, Odlehčený model, Živá fotografie, Luxusní varianta, Odvozený model, Konference, Model

Určitě si přečtěte