Huawei testuje Android 8.0 Oreo na Mate 9. Jeho vydání se rychle blíží

Společnost Huawei intenzivně testuje svůj build Androidu 8.0 Oreo, a to na modelu Huawei Mate 9 (recenze zde). V databázi benchmarku Geekbench se totiž objevily výsledky testů tohoto smartphonu, v němž je nainstalován testovací build nejnovější verze Androidu. 

Huawei Mate 9 byl představen letos v lednu, a jedná se o smartphone s 5,9" Full HD displejem, který běží na čipsetu Kirin 960, 4GB operační paměť doplňuje 64GB interní úložiště. Huawei má 16. října představit novou modelovou řadu Mate 10, takže je pravděpodobné, že při vývoji ROM s Androidem Oreo dostala přednost připravovaná trojice novinek. Aktualizace Androidu Oreo pro Mate 9 by měla následně dorazit s drobným zpožděním.

A pokud by vás zajímaly výsledky testů, v jednojádrovém získal Mate 9 na Oreu 1 846, ve vícejádrovém pak 6 379 bodů. Na Nougatu byly nejvýše dosaženými výsledky 1 877 bodů v jednojádrovém, resp. 5 956 bodů ve vícejádrovém testu.

Představení Androidu Oreo v podání Googlu:

Zdroj Geekbench

Diskuze (3) Další článek: Vyfotili jsme všechny barvy iPhonu 8. Nejhezčí je zlatá [galerie]

Témata článku: Huawei, Android, Smartphony, Aktualizace softwaru, Spekulace, Operační paměť, Oreo, Update, Kirin, Huawei Mate 9, Testovací build, Full HD displeje, Nejnovější verze, Full HD, Full HD displejem, Interní úložiště, Benchmark geekbench, Vydání, Nougatu, Build, Test, Dosažený výsledek, #Android, Vícejádrový test, Drobné zpoždění


Určitě si přečtěte