Hudební Nokia N91 hlásí další zpoždění

Kdo z vás se těší na hudební Nokii N91 s vestavěným harddiskem, bude jistě zklamán. Při představení telefonu výrobce sice oznámil, že bude telefon uveden až v roce 2006, později ovšem přislíbil, že se tak stane již do konce roku 2005. Nevyšlo to a bylo oznámeno zpoždění zahájení prodeje na začátek roku 2006. Dnes jsme se ale od českého zastoupení Nokie dozvěděli, že se nasazení telefonu odkládá až na duben. Zájemcům o tento jedinečný telefon tedy nezbývá než dále čekat. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N91

Tip: Přečtěte si článek Nokia N91 na vlastní oči

Témata článku: Nokia, Zpoždění, Nokia N91, Nokia N91 8GB

Určitě si přečtěte

10 let zpoždění, ale jsou tu. Vyzkoušeli jsme Nokie s Androidem

10 let zpoždění, ale jsou tu. Vyzkoušeli jsme Nokie s Androidem

** Vlastně nejsou ničím výjimečné, ale slavné jméno je stejně prodá ** Těšte se na elegantní design a solidní konstrukci ** Dostanou se i na český trh

28.  2.  2017 | Miksa Martin | 38

U Sony beze změny, novinky zase nabírají zpoždění

U Sony beze změny, novinky zase nabírají zpoždění

Odkládání začátku prodeje a protahování aktualizací na novou verzi systému. To jsou nešvary, kterých se Sony nedokáže zbavit.

24.  4.  2012 | Láska Jan | 28

Symbian Belle pro starší Nokie nabírá zpoždění

Symbian Belle pro starší Nokie nabírá zpoždění

Nokia N8, E7 a další finské smartphony sezóny 2010/11 si na nový Symbian Belle počkají po novém roce. Následovat budou verze Carla a Donna.

12.  12.  2011 | Měchura Milan | 63