iHNed.cz přináší wapové zpravodajství rovněž v síti Oskar

Majitelé mobilních telefonů sítě Oskar podporujících technologii WAP mohou od listopadu navštěvovat nové wapové zpravodajské kanály, které jim přináší server Hospodářských novin iHNed.cz provozovaný Economií OnLine. Vybírat si mohou ze zpravodajství z ekonomiky, z domova, ze světa, z financí a z oblasti internetu a komunikace.

Informace mohou zákazníci Oskara vyhledávat dvěma způsoby. V menu svého telefonu zvolí položku pro přístup na wapové služby a následně přes hlavní menu mobilního portálu Oskarův WAP vyhledají zpravodajství iHNed.cz cestou Zprávy – iHNed. Druhou možností je zadat do wapového vyhledávače adresu http://wap.iHNed.cz/os. Takto je možné dostat se jednoduše ke všem pěti zpravodajským kanálům naráz.

Zdrojem veškerých wapových zpráv je ekonomický zpravodajský server www.iHNed.cz, finanční server www.FinWeb.cz, technologický zpravodajský web www.DigiWeb.cz, deník Hospodářské noviny a periodika a weby světové skupiny ekonomického a finančního tisku Handelsblatt – Dow Jones – The Wall Street Journal Europe. ¨

Wapový servis pro zákazníky Oskara rozšiřuje stávající nabídku mobilního zpravodajství serveru iHNed.cz pro klienty T-Mobile a Eurotel ve formách SMS, MMS a WAP.

„WAP zpravodajstvím v síti Oskar zahajujeme větší spolupráci s provozovatelem sítě, společností Český Mobil. Oskarovi zákazníci se mohou v nejbližší době těšit rovněž na zpravodajství serveru iHNed ve formě SMS i MMS,“ dodává k nové službě Hana Schützová, projektová manažerka Economie OnLine.
Více informací a konkrétní postupy objednávání jednotlivých zpravodajských servisů iHNed.cz na mobilní telefon jsou k dispozici na adrese http://www.iHNed.cz/mobil.

Váš názor Další článek: Vánoce s Eurotelem: stírací losy kam se podívaš

Témata článku: Handelsblatt, Dow Jones, Zpravodajství, WAP, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39