iHNed.cz přináší wapové zpravodajství rovněž v síti Oskar

Majitelé mobilních telefonů sítě Oskar podporujících technologii WAP mohou od listopadu navštěvovat nové wapové zpravodajské kanály, které jim přináší server Hospodářských novin iHNed.cz provozovaný Economií OnLine. Vybírat si mohou ze zpravodajství z ekonomiky, z domova, ze světa, z financí a z oblasti internetu a komunikace.

Informace mohou zákazníci Oskara vyhledávat dvěma způsoby. V menu svého telefonu zvolí položku pro přístup na wapové služby a následně přes hlavní menu mobilního portálu Oskarův WAP vyhledají zpravodajství iHNed.cz cestou Zprávy – iHNed. Druhou možností je zadat do wapového vyhledávače adresu http://wap.iHNed.cz/os. Takto je možné dostat se jednoduše ke všem pěti zpravodajským kanálům naráz.

Zdrojem veškerých wapových zpráv je ekonomický zpravodajský server www.iHNed.cz, finanční server www.FinWeb.cz, technologický zpravodajský web www.DigiWeb.cz, deník Hospodářské noviny a periodika a weby světové skupiny ekonomického a finančního tisku Handelsblatt – Dow Jones – The Wall Street Journal Europe. ¨

Wapový servis pro zákazníky Oskara rozšiřuje stávající nabídku mobilního zpravodajství serveru iHNed.cz pro klienty T-Mobile a Eurotel ve formách SMS, MMS a WAP.

„WAP zpravodajstvím v síti Oskar zahajujeme větší spolupráci s provozovatelem sítě, společností Český Mobil. Oskarovi zákazníci se mohou v nejbližší době těšit rovněž na zpravodajství serveru iHNed ve formě SMS i MMS,“ dodává k nové službě Hana Schützová, projektová manažerka Economie OnLine.
Více informací a konkrétní postupy objednávání jednotlivých zpravodajských servisů iHNed.cz na mobilní telefon jsou k dispozici na adrese http://www.iHNed.cz/mobil.

Váš názor Další článek: Vánoce s Eurotelem: stírací losy kam se podívaš

Témata článku: Handelsblatt, Oskar, WAP, Dow Jones

Určitě si přečtěte