Indové začínají prodávat levný herní mobil

Indové začínají prodávat levný herní mobil

Indická společnost Spice Mobiles přišla na trh se svým prvním herním telefonem Spice X-1. Toto zařízení přináší herní možnosti širokému spektru uživatelů, protože mezi jeho speciality patří přídavná ovládací bluetooth gamepad přímo v základním balení. Ten kdo je zvyklý na ovládání Java her přímo na telefonu může využít speciálních herních kláves, o hudební kulisu se postará zadní reproduktor se zesilovačem značky Yamaha. Mimo herní kvality můžeme ocenit i FM rádio s funkcí nahrávání skladeb, o dostatek úložného prostoru se postarají paměťová média T-Flash. Z další nabídky mohu vyzdvihnout 2Mpx fotoaparát, prediktivní psaní pomocí slovníku Zi (obdoba T9) a přednastavenou Operu Mini (surfování možno pouze přes GPRS). Herní telefon s 1050 mAh Li-ion baterií prý vydrží až 130 hodin v pohotovosti, u náruživých hráčů se „doba života“ bude zkracovat; prodávat se bude za cenu 200 USD, což je cena nepřevyšující 3300 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
Velký displej, kvalitní reproduktor a bezdrátový gamepad je základ herního telefonu, na kterém už se dá stavět
Diskuze (9) Další článek: T-Mobile přináší službu Xchat do mobilu

Témata článku: Herní možnost, Herní mobil, Mobil, Náruživý hráč, Indická společnost


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62