Informační MMS i pro GO telefony

Od dnešního dne, pondělí 16.9.2002 , mají i zákazníci předplacených služeb Go možnost objednat si originální informační a zábavní Juice MMS služby, mezi které patří zpravodajský servis doplněný obrazovými přílohami a možnost posílat animované pohlednice, obrázky, nebo vtipy se zvukovým záznamem. Všichni Go zákazníci s aktivovanými MMS službami budou, jako speciální ukázku možností MMS služeb, po celé září dostávat zprávy o počasí zdarma.

Objednání Juice MMS

Jednorázové na vyžádání:

  1. Juice Easy – po vytočení čísla *111*# nalezne zákazník v  menu Juice Easy kategorii Juice MMS služeb, která obsahuje seznam nabízených Juice MMS služeb. Po vybrání příslušné služby v menu dochází k  odeslání požadavku a zákazník obdrží jednorázově Juice MMS zprávu.

  2. Infotext (999 888) – v  případě jednorázového objednání zákazník zašle SMS ve tvaru <klíčové slovo> na telefonní číslo 999 888. Seznam klíčových slov, která umožňují objednání Juice MMS služeb naleznou zákazníci například na internetových stránkách http://www.eurotel.cz; www.mobiljuice.cz.

Kompletní nabídka Juice MMS služeb a aktuální ceník je připraven pro zákazníka na internetových stránkách www.mobiljuice.cz, nebo ji získá ve značkových prodejnách Eurotel. Bližší informace podá i bezplatná Go linka *88.

Diskuze (2) Další článek: Eurotel: GSM banking můžete mít i u ČSOB

Témata článku: Telefony, Doplněný obraz, Telefon, MMS

Určitě si přečtěte