Invexové akce T-Mobilu: Twist sada za 699 Kč a dres jako dárek

T-Mobile připravil pro návštěvníky Invexu lákavou nabídku. Za 699 Kč si můžete pořídit mobilní telefon Sagem myX-1 včetně SIM karty s předplacenou službou Twist a padesátikorunovým kreditem. Jedná se samozřejmě o jednoduchý telefon s černobílým displejem, monofonním vyzváněním a spartánskou výbavou. Uživatelům, kteří mobil využívají jen velmi zřídka, by se ale mohl zalíbit.

Nabídka platí pouze v době konání veletrhu Invex, tj. do 27.10.2005, nebo do vyprodání zásob. Sadu si za tuto cenu můžete objednat pouze v internetovém obchodě T-Mobilu a to přímo ve stánku operátora na brněnském výstavišti. Běžným zákazníkům internetového obchodu je nabízena o stokorunu dráž, tedy za 799 Kč.

Klepněte pro větší obrázek

Na všechny zákazníky internetového obchodu se pak váže ještě další invexová akce. Při nákupu nad 1000 Kč dostanete jako dárek dres české fotbalové reprezentace. Platí opět pouze do 27.10.2005 nebo do okamžiku, kdy se vyprázdní sklad.

Diskuze (47) Další článek: Eurotel spustí 3G 1. prosince: živé zpravodajství z tiskové konference

Témata článku: Twist, Akce, Dárek, Mobil, Sad, Sada, Invex

Určitě si přečtěte

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

T-Mobile přichází s nabídkou deseti telefonů za 1 Kč. Stačí se upsat...

** Nokii 5 nebo jeden z dalších devíti telefonů nabízí T-Mobile od 1 Kč ** Samozřejmě musíte upsat duši na dvě léta s tarifem Mobil ** Akce platí do konce února 2018 i pro přechod z Twistu na paušál

18.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 7