iPhone inspiroval výrobce kondomů, k dostání je iCondom

iPhone inspiroval výrobce kondomů, k dostání je iCondom

Klepněte pro větší obrázek

Černá krabička známé velikosti, typické barevné ikony a íčko na začátku názvu. Vše dává tušit, že před námi právě leží zabalený iPhone. Nenechme se mýlit. Při bližším zkoumání zjistíme, že v ikonách je místo obálky nebo sluchátka zobrazena jahoda či miska kaše a chybí typické logo jablka. To proto, že v krabici není ukryt telefon, ale kondomy s různou příchutí.

Ano, iPhone už dosáhl takového věhlasu, že se jeho brandu chytají subjekty nejrůznější podnikatelské činnosti. Zástupce společnosti iCondom Steve Jones (další podobnost čistě náhodná?) tvrdí, že jejich produkt otevírá novou éru v historii bezpečného sexu a iCondom bude první „latex s pamětí“. Mohli bychom zde rozvádět, jak by asi taková paměť mohla vypadat, v jakých jednotkách se bude měřit a jaký by mohla mít přínos pro uživatele, ale to už na tyto stránky nepatří. Zájemce proto odkážu přímo na web výrobce.

Témata článku: Ostatní, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Výrobce, Černá krabička, Kondom, Dostání

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70