iPhone je teď na příděl, Apple tak omezuje vývoz

Před několika dny jsme přinesli bleskovku o výsledcích hospodaření Applu a také oblíbenosti iPhonu v USA. V té mimo jiné stojí, že celá čtvrtina přístrojů z celkového počtu prodaných 1,4 milionu je využívána s jinou SIM, než je ta operátora AT&T a každý desátý iPhone je zakoupen s úmyslem dalšího prodeje mimo Spojené Státy. Možná je to náhoda a možná také ne, ale právě nyní, než začne ta pravá vánoční horečka, se Apple rozhodl omezit počet kusů, které prodá jednomu zákazníkovi z pěti na dva. Co se týče platby za zboží, hotové peníze již nebudou přijímány, kdo chce iPhone, musí zaplatit kreditní kartou. Od tohoto kroku si Apple slibuje omezení dalšího prodeje a kupčení s nakousnutými jablíčky. To znamená další komplikaci pro zástupy „individuálních dovozců“, kteří na iPhone čekají třeba i v České republice.

Klepněte pro větší obrázek
iPhone je nyní „na příděl“. Platit můžete kartou ...a nebo kartou
Diskuze (55) | Tajný Sony Ericsson W890i: konečně kvalitní fotky

Témata článku: Apple, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70