iPhone na novém oficiálním videu: Apple nás učí správnému prstokladu

iPhony mají své první majitele a Apple je chce naučit s novou hračkou zacházet. Na svých stránkách tedy uveřejnil nové video (díky všemocnému serveru YouTube jej můžete shlédnout i o několik řádků níže). Dozvíte se v něm, jak utišit vyzvánění příchozího hovoru, nebo jej rovnou přesměrovat do hlasové schránky. Jednoduché je také vypnout veškeré zvuky přístroje. Opravdu zajímavě vypadá způsob mazání textových, nebo e-mailových zpráv. Využijete jej také při nastavování rychlé volby pro nejčastěji volaná čísla.

Uvidíte práci s „nejlepším iPodem všech dob“ (jak iPhone nazval šéf Apple Steve Jobs) a zjistíte, že uživatelé budou mít při editaci textu vždy po ruce lupu. Do strukturovaných nabídek se ponoříte při nastavování e-mailu, zjistíte, že z iPhonu můžete udělat nedobytnou pevnost.

A malé rýpnutí na závěr: jak už od ledna slyšíme, iPhone bude téměř dokonalý. Kdyby se však přece jen něco zvrtnulo, video vás naučí, jak přístroj zresetovat (těšte se na opičí cvik ala Ctrl+Alt+Delete).

Témata článku: Apple, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Prst

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70