iPhone po slevě: raketový nárůst prodeje

Minulý týden jsme vás informovali o poklesu ceny iPhonu o 200 dolarů, také jsme přinesli zprávu o navrácení 100 dolarů předešlým zákazníkům společností Apple. Při snížení ceny se dá samozřejmě očekávat zvýšení poptávky po produktu ze strany zákazníků, kteří s koupí doposud kvůli vysoké ceně váhali. A že jich nebylo málo! Prodej iPhonu téměř okamžitě narostl raketovým tempem o asi 200 %.

Během týdnů před slevou se prodalo v průměru devět tisíc přístrojů denně. V období od 5. do 9. září bylo prodáno celkem 136 tisíc přístrojů, což znamená 27 tisíc za jediný den. Těžko soudit jak dlouho současné tempo prodeje vydrží. Fakt je, že iPhone se dostane během několika příštích měsíců i do Evropy, kde už čekají další netrpěliví zákazníci. A kde budou operátoři odvádět do kapsy Applu „desátky“. Společnost s nakousnutým jablíčkem ve znaku prostě zvládla svůj marketing na jedničku s hvězdičkou.

Témata článku: Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Apple iPhone SE, Apple iPhone SE 64GB, Prodej

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70