iPhone v Evropě: už za čtyři dny a s novým firmwarem

Na pátek 9. listopadu netrpělivě čekají příznivci iPhonu na starém kontinentu. Jako první v Evropě si budou moci tento kontroverzní telefon od Applu pořídit zájemci ve Velké Británii a v sousedním Německu. Bude to ale zároveň černý pátek pro všechny hackery? Podle britského magazínu T3, který dostal možnost iPhone s předstihem vyzkoušet, budou totiž iPhony pro Evropu vybaveny novým firmwarem verze 1.1.2.

Klepněte pro větší obrázek
Evropští lamači kódů budou mít s dvojkou více práce

Firmware přináší podporu více jazyků a pro každý z nich příslušnou lokalizaci prostředí telefonu. Co je ale hlavní, obsahuje záplatu bezpečnostní díry TIFF předchozí verze 1.1.1, díky které se iPhone otevřel pro aplikace nezávislých vývojářů. V následujících týdnech tak nejspíš budeme svědky nového kola bitvy mezi hackery a Applem. Kdo vyhraje tentokrát?

Diskuze (44) | Vodafone láká nové firemní zákazníky

Témata článku: Černý pátek, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Firmware, Hlavní obsah, Nový firmware

Určitě si přečtěte

Black Friday: Slevy už dávno neplatí jen v pátek [přehled akcí]

Black Friday: Slevy už dávno neplatí jen v pátek [přehled akcí]

** Nákupní šílenství Black Friday letos začíná už několik dní dopředu. ** V tomto článku budou přibývat zajímavé akce, na které narazíme. ** Účastní se české e-shopy, ale nezapomeneme ani na Čínu.

24.  11.  2017 | Kůžel Filip | 56

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161