iPhone v1.0.1 Update aneb Apple záplatuje

Je Apple iPhone dokonalý přístroj? Ne, to určitě není. Přesvědčit jste se o tom mohli třeba v článku o jeho 68 chybách. Nepřímo to v posledních dnech potvrdil výrobce samotný, když vydal „iPhone v1.0.1 Update“. Nejde ani tak o novou verzi firmware, jako spíše o sérii záplat na díry té původní. Žádné viditelné změny se tedy nekonají, žádné nové funkce, ani možnosti. Rozdíly jsou podle Applu především v oblasti bezpečnosti internetového prohlížeče Safari. Podle zkušeností amerických uživatelů se drobné změny udály také v e-mailovém klientovi a v manažeru Wi-Fi připojení. Také zde jde povětšinou o bezpečnostní otázky, přihlašování a správu spojení. Je náhoda, že Apple s tímto updatem přichází zrovna dva dny před slavným hackerským sjezdem v Las Vegas, kde měl iPhone přijít na přetřes?

Témata článku: Apple, Update, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

Apple iPhone 8 je jen povinný meziroční update. Má skleněná záda a dobíjí se i bezdrátově

Apple iPhone 8 je jen povinný meziroční update. Má skleněná záda a dobíjí se i bezdrátově

** Opět jsou dva, stejných tvarů i rozměrů ** iPhone 8 a 8 Plus představují pouze evoluci z povinnosti ** Mění materiál zad, přidávají bezdrátové dobíjení a navyšují výkon

12.  9.  2017 | Láska Jan | 79