iPhone ve Francii nakonec bude

Ještě nedávno to s iPhonem ve Francii vypadalo kvůli místním zákonům velmi bledě, nyní však došlo k vývoji a to rovnou směrem k oficiálnímu uzavření dohody o exkluzivním prodeji přístroje operátorem Orange. Apple a tamější operátorská jednička si i přes přísnou legislativu plácli, Francouzi se dočkají 29. listopadu za 399 euro, tedy za stejnou cenu jako zákazníci v Anglii a Německu. I v tomto případě se jedná o 8GB verzi, která se bude prodávat s paušálem. O tom jak, se společnostem podařilo dodržet místní legislativu se tisková zpráva nezmiňuje. Spolu s dotovaným přístrojem by se totiž měl dát u operátora zakoupit i telefon za plnou cenu bez kontraktu.

Klepněte pro větší obrázek
iPhone zdraví své budoucí majitele ve Francii
Diskuze (15) Další článek: Samsung vyvinul baterii na vodu

Témata článku: Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70