Jabra BT3030: skvělá psí známka a špetka anglicko-polsko-českého humoru

GN, světová jednička v oboru řešení pro mobilní komunikaci, uvádí na český trh novou Bluetooth A2DP stereo soupravu Jabra BT3030. Jejím nejzajímavějším prvkem je dálkový ovladač – přívěsek v podobě psí známky „dog-tag“. Je vyroben z kartáčovaného kovu a hranice jednotlivých hudebních tlačítek jsou vypálené laserem. Důležitým prvkem jsou signalizační LED, které informují o stavu baterie a bezdrátového spojení s mobilem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Neobvyklý a skutečně atraktivní design

Jabra BT3030 ve zkratce:

 • výdrž na jedno nabití: doba hovoru 8 hodin, hudba 7 hodin
 • nabíjení: konektor miniUSB
 • funkce: příjem/ukončení/odmítnutí hovoru, hlasové vytáčení, opakování posledního čísla, možnost současného připojení dvou zařízení,
 • kompatibilita: Bluetooth 1.1 a novější, hands-free, A2DP, AVRCP pro ovladač
 • doporučená cena: 1 932 Kč


 
Humorný doplněk (nakonec delší, než bleskovka samotná)

Zde by za normálních okolností bleskovka končila – stručně jsme představili vcelku sympaticky vypadající produkt, uvedli jsme jeho technickou specifikaci, přidali jsme cenu. Jako v mnoha jiných případech byla na začátku tisková zpráva, kterou bylo nutné zbavit sebepropagujícího reklamního a rádoby „lifestylového“ balastu. Tato tiskovka však byla něčím výjimečná: svým jazykem. Vlastně to vypadalo, jak kdyby někdo prohnal původní anglojazyčnou tiskovku automatickým překladačem a pak na to pustil bandu školáků, aby tam nadělala chyby a překlepy. Výsledek mne opravdu pobavil, proto jsem se rozhodl, že se s vámi podělím o skrytou stránku novinářské práce. V bodech uvádím některé příklady-perly. Omluvou dotyčné PR-agentuře budiž fakt, že se skutečně tuhou bariéru českého jazyka pokusila překonat z polské Varšavy.

 • Když se stratíš v hudbě, zvuky budou automaticky zastaveny, když přijde hovor. Díky tomu mužeš vypadat úžasně a stále být v kontaktu.
 • Báječný městský vzhled BT3030 vděčí designovi dog-tag a zpracování metalu laserem, co dává ostrou módní linie, která odrážuje nejnovější světové trendy.
 • Máš rychlý pohled na stav baterie, nebo vidíš, že nápěvy nehrají.
 • BT3030 dovoluje bezpečné držení mobilu nebo MP3 přehrávaču mimo pohled v kapse nebo v tašce, a pouštění hudbu přesně z ovladače.
 • ...tvoje sluchátko ti nepřekážuje, a máš volné ruce.
 • Můžeš je nosit okolo krku na obsaženým kovovém řetízku...
 • Jabra BT3030 to sluchátka s vysokou kvalitou, které můžeš také vyměnit na jiné hudební sluchátka.
Diskuze (19) Další článek: Může se hodit: jednorázový telefon

Témata článku: Příslušenství, Polsko, Jabra, Rychlý pohled, Známka, Pol


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14