Jak fotí 5Mpx Nokia N95?

Minulý týden se na vybraných trzích začala prodávat dlouho očekávaná Nokia N95. Možná se na tento mobil také těšíte a jste zvědaví, jaké dělá tento pětimegapixelový fotomobil fotky. První majitelé už telefon používají a rádi se chlubí svými fotografiemi. Asi nejlepší je podívat se na Flickr, což je celosvětově zřejmě neoblíbenější služba na sdílení fotek. Navíc si zde můžete nechat vytřídit fotografie podle použitého fotoaparátu – pro fotky z Nokie N95 klikněte sem. Obzvlášť doporučuji tuto galerii.

Pěkné fotografie z Nokie N95 předvádí také redaktoři serveru AllAboutSymbian.com. U nás v redakci na Nokii N95 zatím stále čekáme, ale termín slíbené zápůjčky k testování už se rychle blíží.

Témata článku: Nokia, Nokia N95, Nokia N95 8GB

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50