Jak fotí Apple iPhone

Čekání na spuštění prodeje iPhonu je dlouhé a tak si fandové krátí čas pátráním po nových informacích. Jednomu z nich se podařilo ulovit na Flickru snímek, který byl pořízen právě iPhonem. Doposud přitom nebyla žádná fotografie pořízená iPhonem publikována. Obrázek zřejmě vznikl, když si zaměstnanci Applu odskočili do nedalekého steakhousu a iPhone si vzali s sebou. Jeden vyfotil druhého, jak se krmí, a snímek umístil do webové databáze fotografií Flickr. Odtud fotografie zanedlouho zmizela, ale pozorní fanoušci iPhonu ji zavčas stáhli a nyní ji najdete na různých serverech.

Klepněte pro větší obrázek
Takto fotí Apple iPhone

EXIF informace z obrázku prozrazují, že snímek byl pořízen přístrojem Apple iPhone a má 2Mpx rozlišení, přesněji 1200 × 1600 bodů.

Spolu s fotografie muže s toastem byla na Flickru umístěna ještě jedna fotografie s menším rozlišením. Ta s největší pravděpodobností nebyla pořízena iPhonem, ale jeden z čtenářů podle něj dokázal identifikovat restauraci Alexanders, která se nacházípřibližně tři míle od sídla firmy Apple...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Apple iPhone

Všechny indicie tedy jasně nasvědčují, že byla fotografie pořízena skutečně iPhonem. Jableční fanatici mohou zkoumat každý detail tohoto snímku, nám ostatním postačí zjištění, že iPhone nefotí špatně, ale žádný zázrak mezi fotomobily to není.

Zdroj: www.mobileguerilla.com

Témata článku: Apple, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70