Jak fotí Apple iPhone

Čekání na spuštění prodeje iPhonu je dlouhé a tak si fandové krátí čas pátráním po nových informacích. Jednomu z nich se podařilo ulovit na Flickru snímek, který byl pořízen právě iPhonem. Doposud přitom nebyla žádná fotografie pořízená iPhonem publikována. Obrázek zřejmě vznikl, když si zaměstnanci Applu odskočili do nedalekého steakhousu a iPhone si vzali s sebou. Jeden vyfotil druhého, jak se krmí, a snímek umístil do webové databáze fotografií Flickr. Odtud fotografie zanedlouho zmizela, ale pozorní fanoušci iPhonu ji zavčas stáhli a nyní ji najdete na různých serverech.

Klepněte pro větší obrázek
Takto fotí Apple iPhone

EXIF informace z obrázku prozrazují, že snímek byl pořízen přístrojem Apple iPhone a má 2Mpx rozlišení, přesněji 1200 × 1600 bodů.

Spolu s fotografie muže s toastem byla na Flickru umístěna ještě jedna fotografie s menším rozlišením. Ta s největší pravděpodobností nebyla pořízena iPhonem, ale jeden z čtenářů podle něj dokázal identifikovat restauraci Alexanders, která se nacházípřibližně tři míle od sídla firmy Apple...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Apple iPhone

Všechny indicie tedy jasně nasvědčují, že byla fotografie pořízena skutečně iPhonem. Jableční fanatici mohou zkoumat každý detail tohoto snímku, nám ostatním postačí zjištění, že iPhone nefotí špatně, ale žádný zázrak mezi fotomobily to není.

Zdroj: www.mobileguerilla.com

Diskuze (4) Další článek: LG KS10: vysouvací Symbian S60 pro Evropu

Témata článku: Apple, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, APP, #Apple

Určitě si přečtěte