Jak na věc: Nokia N95 8GB v bílé

„Můžete mít jakoukoli barvu, pokud je to černá.“ Tak tohle kdysi řekl Henry Ford o přelomovém automobilu – typu T – a platí to i o osmigigové Nokii N95. Chce-li změnit politiku výrobce a vystoupit z černo-černé řady, je tu jisté řešení. Výsledek svého nakupování na eBay nám vyfotil MobilManiak Tomáš.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Po doručení zásilky trvalo slabou půlhodinku, než se N95 převlékla do bílé. Problém byl jen s mikrofonem a anténou GPS, jsou totiž vlepeny do spodního krytu, a tak bylo třeba trochu opatrnosti

Recept je jednoduchý. Použijte vyhledávání, nebo rovnou klikněte na tento odkaz, sami uvidíte, že barev na výběr je nespočet. S cenou se vejdete do 370 Kč včetně dopravy, stačí odhodit obavy z nákupu přes ebay. A pokud jste se stále jěště neodvážili do internetového supermarketu, mohl by se vám hodit Návod: jak nakupovat na eBay a platit přes PayPal.

Témata článku: Nokia, Příslušenství, Nokia N95, Nokia N95 8GB

Určitě si přečtěte

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

** Takový výběr je jednoduchý, ale takový mobil pravděpodobně nechcete. ** Takže se zaměříme na výběr ochrany. Jaké pouzdro vybrat? ** Připravte se, že bez kompromisu to nepůjde.

8.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 20

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

4.  10.  2017 | Kůžel Filip | 4


komerční sdělení

Komerční sdělení